Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.4.8
Kullanım İzni 1$
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 17 Aralık 2012
Toplam İndirme 31.267
Disk Boyutu 287M

MONOPOLY Millionaire – Android için MONOPOLY Oyunu

Android cihazınızla MONOPOLY  deneyimi yaşamak isteyenler için EA Games tarafından üretilmiş olan MONOPOLY Millionaire klasik Monopoly oyunundan farklı olarak bir milyonu ilk elde eden oyunu kazanma mantığı ile karşımıza çıkıyor.

Oyun eğlenceli grafiklerle ve animasyonlarla desteklenmiştir. Lütfen unutmayın, cihazınızda bu oyunu indirdikten sonra oynamak için en az 950 MB boş alan olması gerekiyor. Daha hızlı oynayabilmeniz için WiFi kullanarak bağlanmanızı tavsiye ediyoruz.

Seçkin MONOPOLY Millionair duvar kağıdı ile Android cihazınızın ekranını canlandırın.

MONOPOLY Millionaire oyunu Google PlayStore üzerinden ücretli olarak sunulmakta fiyatı uygulamanın içeriğine göre çok uygun 1$

Kendinizi milyoner gibi hissetmeye hazır mısınız? Hemen başlayın Android için hazırlanmış MONOPOLY deneyimini yaşayın.

MONOPOLY Millionaire Ekran Görüntüsü
MONOPOLY Millionaire MONOPOLY Millionaire MONOPOLY Millionaire MONOPOLY Millionaire MONOPOLY Millionaire
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.