Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.0.2.5
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform 4.4 ve sonrası
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 29 Haziran 2021
Toplam İndirme 2.551
Disk Boyutu 8MB

Bloody Bastards v2.0.2.5 full apk – para indir

Eşsiz kontrollerle orta çağ destansı ragdoll dövüşü

Bloody Bastards v2.0.2.5 full apk – para oyununda neler var ?

Bloody Bastards v2.0.2.5 PARA HİLELİ APK

 

Bloody Bastards oyunu ile aksiyon, dövüş türünü ve orta çağda geçen oyunları seviyorsanız denemeniz gereken bir oyundur. Tibithin yaptığı Android için popüler oyunlardan birisidir.

Bloody Bastards oyununda amacımız amacınız karakter ile arenada rakibinizle mücadele etmek ve kazanmaktır. Bloody Bastards oyunumuz  sınırsız para hileli olarak indirebilir ve istediğiniz silahlara – zırhlara sahip olabilirsiniz. Bloody Bastards oyununda sizi farklı şehirler, güçlü rakipler, onlarca ekipman ve dahası sizleri bekliyor.

Bloody Bastards oyununun Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyidir.

 

Görüntüleri

 • Bloody Bastards v2.0.2.5 full apk – para
 • Bloody Bastards v2.0.2.5 full apk – para
 • Bloody Bastards v2.0.2.5 full apk – paraBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.