Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.48
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform 4.0.3 ve sonrası
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 13 Temmuz 2021
Toplam İndirme 13.270
Disk Boyutu 154 MB

Lords Mobile Apk İndir – Full Hileli Mod 2.48

Bu destansı gerçek zamanlı strateji oyununda milyonlarca oyuncuya karşı savaş.

Yeni Bir Meydan Okumada kule savunma oyunuyla beyninizi test edin ve Verge’deki düşmanları yenin!

Gerçek İmparator düştü. Gerçek bir kahramana ihtiyacımız var, Krallıkları birleştirebilecek gerçek bir Lord. Cüceler ve deniz kızlarından kara elflere ve steampunk robotlara kadar çeşitli geçmişlerden kahramanları işe alın ve bu büyülü dünyada ordunuzu kurun! İmparatorluğunuzu kurmak için savaşın ve fethedin!

14 kilitsiz vip özelliği ve otomatik savaşa hazırsan indir ve yukle.

“Lords Mobile v2.48 Mod Oyunindir.club.apk” cihazına indir ve kur.
“com.igg.android.lordsmobile” klasörünü “Android/Obb” dizinine Kopyala ve giriş yap.

Görüntüleri

 • Lords Mobile 2.48 Apk İndir Hileli Mod
 • Lords Mobile 2.48 Apk İndir Hileli Mod
 • Lords Mobile 2.48 Apk İndir Hileli Mod
 • Lords Mobile 2.48 Apk İndir Hileli Mod
 • Lords Mobile 2.48 Apk İndir Hileli Mod
 • Lords Mobile 2.48 Apk İndir Hileli Mod
 • Lords Mobile 2.48 Apk İndir Hileli Mod
 • Lords Mobile 2.48 Apk İndir Hileli Mod

Video

Lords Mobile 2.48 Apk İndir Hileli Mod tanıtım videosu...Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.