Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.3.97
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 17 Kasım 2012
Toplam İndirme 83.901
Disk Boyutu 6,6M

FIFA 12 – Android Futbol Oyunu

Daha önce hiç eğlenmediğiniz kadar, spor ile eğlenin!

Canlı grafikler ve ultra-gerçekçi animasyonlar ile androidde fultbol keyfini yaşayın.

Gerçek oyunucular, gerçek takımlar, gerçek ligler ile futbol deneyiminizi arttırın.22’den fazla lisanslı lig, 500’den fazla takım ve 15.000’den fazla oyuncu ile gerçekliği yakalayın.Messi, Ronaldo, Wayne Rooney gibi daha fazla süperstarı Fifa 2012 sayesinde Android cihazınızda oynayın

Benzeri görülmemiş bir özgünlük, tutku ile dünyanın en popüler spor gücünü yakalayın. Bu tüm zamanların en derin, en görsel çarpıcı futbol başlığıdır. Kahramanlar ile sahada her heyecanını hissedin, her zaman, her yerde.

Yeni hassas kontrollerle topu daha iyi kavrayın, penaltı, frikik gibi önemli pozisyonları daha canlı kullanın. Android futbol oyunu fifa 2012’yi deneyin

FIFA 12 by EA SPORTS Ekran Görüntüsü
FIFA 12 by EA SPORTS FIFA 12 by EA SPORTS FIFA 12 by EA SPORTS FIFA 12 by EA SPORTS FIFA 12 by EA SPORTS
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.