Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.10.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 07 Ocak 2013
Toplam İndirme 19.978
Disk Boyutu 7,8M

True Football – Android için Menajerlik Oyunu

Büyük kazanmak için favori takım Kurşun!

Dünya futbolu ile savaşın ve takımınızı galibiyetlere taşıyın engellere rağmen.
Antrenör olarak, seçeneğiniz çok:
Taktik becerilerinizi kullanın veya şike olaylarına karışın ve skandal yaratın!

True Football 13 dilde mevcuttur!

– Deutsch
– Ελληνικά
– English
– Español
– Français
– Bahasa Indonesia
– Italiano
– Nederlands
– Polski
– Português
– Swahili
– Tiếng Việt
– Türkçe

482 oynanabilir takımlar (toplam 977!)

23 mevcuttur ligler:

– Avusturya
– Belçika
– Bulgaristan
– Hırvatça
– Çek
– Hollanda
– İngilizce
– Fransız
– Almanca
– Yunan
– Macar
– İtalyan
– Lehçe
– Portekizce
– Romanya
– Rusça
– Sırbistan
– İskoç
– İspanyolca
– İsveç
– İsviçre
– Türk
– Ukrayna

True Football 2 – Gerçekten büyük sürümü bu kış geliyor – tabii ki ücretsiz! Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? True Football Facebook sayfasında ve resmi forumu (http://tfm.userboard.org) kontrol edin. , Topluluk katılarak projeye destek hataları bildirmek ve oyunu sevdirmek

Görüntüleri

 • True Football
 • True Football
 • True Football
 • True Football
 • True FootballBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.