Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.5.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 07 Ocak 2013
Toplam İndirme 20.507
Disk Boyutu 17M

Akışkan Futbol – Android için Menejerlik oyunu

Taktik futbol oyunları sonraki evrim.

“Akışkan Futbol’un tekniği daha önce gördüklerime hiç benzemiyor…bu oyun dileklerinizin gerçekleşmesi gibi.” – Pocket Tactics

Hit oyunlar LMA Manager ve Club Football’un arkasındaki takımdan gerçek zamanlı taksiksel karar vermeyi avuçlarınıza getiren, bağımlılık yapan bir strateji oyunu, Akışkan Futbol. Akışkan Futbol sizi aksiyonun tam ortasına götürüyor, savunmayı aşıp takımınızı zafere götürmenin en iyi yoluna sizin karar verebileceğiniz sahadaki bir takım yüksek baskı durumlarında kontrolü elinize alıp stratejik bilginizi test etmenize imkan veriyor.

Akışkan Futbol, karmaşık taktiksel senaryoları, koşular ve pasları planlayarak tüm takımın hareketlerini kolaylıkla doğrudan idare etmenize imkan veren basit kontrol sistemleriyle birleştiriyor. Bir takım zorlu senaryoda gol atmak için gerçek teknikler kullanın. Fırsatları gole çevirebilir ve sonunda kupayı kaldırabilir misiniz? Derinlemesine bilgi için ipucu sistemine başvurun veya yeteneklerinizi Fluid Futbol Akademisinde uygulayın.

Akışkan Futbol’un her bir level’ı maçın en önemli noktalarını – heyecan verici gollere basamak olan taç atışı, korner ve serbest vuruşu- canlandırmak için gerçek uzmanlar tarafından dizayn edildi. Maçı kazanmak -paslaşmalar, savunmayı geride bırakmak, nokta atışları – için komple taktiksel özgürlüğe sahipsiniz. Eğer bunu sahada yapabiliyorsanız Akışkan Futbol’da da yaparsınız.

Akışkan Futbol, taktiksel karar vermeyi avuçlarınıza getiren bir futbol oyunudur.

**** Özellikler ****

⚽ Ulaşılması gereken düzinelerce hedef ile kupalara meydan okuyarak oynayın
⚽ Gerçeğe tamamen uygun olması için gerçek taktik uzmanları tarafından dizayn edilmiştir
⚽ Yüksek sezgisellikte plana dayalı kontroller karmaşık senaryoları kontrol etmenize imkan verir
⚽ İsabetli gol atışları için 3D görüntü
⚽ Kurnaz zorlukları altetmenize yardımcı olacak full ipucu sistemi
⚽ Gelecek güncellemelerde eklenecek düzinelerce zorluğun kilidini açma

Görüntüleri

 • Akışkan Futbol
 • Akışkan Futbol
 • Akışkan Futbol
 • Akışkan Futbol
 • Akışkan Futbol

Video

Akışkan Futbol tanıtım videosu...Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.