Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.3.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform 2.3.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 07 Ekim 2013
Toplam İndirme 42.626
Disk Boyutu 1,3G

Android Fifa 2014  Futbol Oyunu

Dünyanın en çok oynanan futbol oyunları arasında bulunan Fifa nın en son oyunu olan Fifa 14 Android sürümünün tanıtımını yapacağız.

Fifa 14 diğer platformlarda ücretli olmasına rağmen Android marketten ücretsiz olarak kullancıları ile buluştu bu durum ise Fifa oyun sevenlerin oldukça mutlu edeceğe benziyor. Fifa 14 diğer oyunlarında olduğu gibi bu oyunundada Gerçeğe uygun takımlar oyuncular ve ligler üzerine inşaa edilmiş bir futbol oyunu olarak karşımıza çıkıyor bu ise oyunculara gerçekci bir futbol deneyimi yaşatıyor.

Fifa 14 dokunmatik kontrol açısından birçok yenilik bulunmakta bunlar oyunun akıcı birşekilde oyuncular tarafından oynanmasına olanak sağlamakta. 600 Lisanlı takımın bulunduğu oyunda ayrıca 33 lig 16.000 den fazla futbolcu bünyesinde barındırmakta. 34 adet stadyum ve Almanca, İtalyanca, Fransızca, İspanyolca, İngilizce spikerleri ile gerçekci bir maç deneyimi yaşıyorsunuz.

Fifa 14 kurabilmek için cihazınızda en az boş alan 1.35 GB olması gerekli oyun içerinde satın almalar yapabiliyorsunuz kendi takımızı yaratıp turnuvalarda başarılar elde edip futbolcu transferleri ile takımızı güçlendirebilirsiniz.

Görüntüleri

 • FIFA 14 by EA SPORTS™
 • FIFA 14 by EA SPORTS™
 • FIFA 14 by EA SPORTS™
 • FIFA 14 by EA SPORTS™
 • FIFA 14 by EA SPORTS™
 • FIFA 14 by EA SPORTS™
 • FIFA 14 by EA SPORTS™
 • FIFA 14 by EA SPORTS™Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.