Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.28
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.3.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 14 Kasım 2012
Toplam İndirme 69.077
Disk Boyutu 12M

Android Need for Speed™ Most Wanted

Araba yarışı sevenlerin sıkı takipçisi olduğu Need for Speed serisinin Most Wanted  Oyununu Android cihazlarınızda oynayabileceksiniz.

Oyundaki amacımız Most wanted yani en çok arananlar listesinde 1.olmak diyebiliriz. Bunun için bize sp denilen puan lazım. Bu puanı yarışmaktan çok ödüllerle topluyoruz. Ayrıca oyunda pat diye birinciyle yarışamıyoruz. Şehirdeki yarışları tamamlamamız lazım. Yarış derken sadece 1.olmamiz gereken Yarışlar yok tabi. Checkpoint(ne kadar hızlı gidebilirsin?) speedtrap (ortalama hızınızı istenene tutturmanız gerek) hot ride(size lüks bir araç veriliyor ve siz bu aracı bitiş yerine götürüyorsunuz.) diğer yarış türleri arasında. Yarışları tamamladığınız zaman sizi gold silver ve bronze olarak derecelendiriyor ve derecenize göre size para veriyor. Bu parayla araba alabiliyorsunuz. Tabi ileriki seviye arabalar sp puanınıza göre açılıyor.

Oyun içi parayı gerçek parayla da satın almanız mümkün. Oyunun en güzel taraflarından biri de origin ile bağlantılı olması. Eğer origin hesabınız varsa giriş yapabilirsiniz ve eğer başka bir platformda Most wanted yüklüyse oradaki durumunuzu görebilirsiniz. Ayrıca her yarış bittiğinde speedwall denilen bir high score duvarı diyebileceğimiz bir yer açılıyor. Eğer origin hesabınızda Most wanted oynayan arkadaşlarınız ekliyse onların rekorlarını da görebilirsiniz. Need for Speed Most Wanted google play de 6 dolardan satılıyor. Parasını gerçekten hakkeden nadir oyunlardan diyebiliriz.

Need for Speed™ Most Wanted Ekran Görüntüsü
Need for Speed™ Most Wanted Need for Speed™ Most Wanted Need for Speed™ Most Wanted Need for Speed™ Most Wanted Need for Speed™ Most Wanted
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.