Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.14
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform 2.3.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 07 Ocak 2014
Toplam İndirme 38.697
Disk Boyutu 77M

Monster Truck Destruction – Android için Canavar Kamyon Yarışı

Araba oyunları dünyasında büyük bir ilgi gören canavar kamyonlar son dönemlerde artan oyunları ile tutkunlarını güldürüyor. Monster Truck Destruction oyununda klasik olan basit grafiklerin yerine kaliteli görseller ve gerçekçi sahnelerin kullanılması ile heyecan dolu bir vakit geçirebilirsiniz.s

Monster Truck Destruction oyununda seçtiğiniz canavar kamyonunuz ile vahşi bir yarışın içine giriyorsunuz. Rakipleriniz tarafından darbelere, önünüzün kesilmesi gibi engellerle karşılaşacağınız oyunda tek amacınız birinci olmak değil ayrıca en az darbeyi alarak aracınızı korumakta. Çünkü yarışı sağ salim bitirmeniz gerekiyor. Ayrıca alacağınız darbelere ileri ki oyunlarda da bazı handikaplara dönüşebilir.

Gerçekçi yarış sahneleri bulunan bu gelişmiş Android oyunun içerisinde 30 farklı canavar araba bulunmaktadır. Oldukça basit kontrollere sahip oyunda ayrıca aracınızı geliştirip kişileştirebilirsiniz. Bunun yanında geliştirdiğiniz aracın fotoğraflarını çekip bunları sosyal medya sitelerinde arkadaşlarınızla paylaşmanızda mümkün.

Oyunda birden fazla yarış tercihleri sayesinde de farklı heyecanlar yaşayacaksınız. Duruma uygun müziklerinde bu harika görsellere eklenince üst düzey bir heyecan yaşadığınız bu oyunu Google Play Store üzerinden indirilebilmekte.

Monster Truck Destruction Oyunun Özellikleri;

 • Heyecan verici
 • Gerçekçi kamyon kullanma deneyimi ve dinamik bir hasar sistemi
 • Rekabet, Drag, Serbest Sürüş, Şampiyonalar gibi oyun modları
 • Kaliteli görseller ve gerçeğe uygun ses efektleri
 • Atlayışlarınızın fotoğfralarını çekip sosyal paylaşım sitelerinde paylaşma.

 

Görüntüleri

 • Monster Truck Destruction™
 • Monster Truck Destruction™
 • Monster Truck Destruction™
 • Monster Truck Destruction™
 • Monster Truck Destruction™
 • Monster Truck Destruction™
 • Monster Truck Destruction™
 • Monster Truck Destruction™Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.