Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.15
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform 2.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 15 Nisan 2014
Toplam İndirme 21.838
Disk Boyutu 107M

Race Stunt Fight 3! – Android için Motosiklet Yarış Oyunu

Race Stunt Fight 3, Android cihazlar için üretilmiş başarılı motosiklet yarış oyununun 3 serisiyle aksiyon kaldığı yerden devam ediyor.

Android yarış oyunu olan Race Stunt Fight 3’e klasik motosiklet yarış demek haksızlık olur gelişmiş motor seçenekleri farklı sıradışı oyun kurullarıyla beklentilerin çok üstünde bir oyun diyebiliriz. Kaliteli grafiklerle gerçekçi bir sürüş deneyimi yaşamanız için birçok ayrıntının düşünüldüğü oyunda motorun üzerinde akrabotik hareketler yaparak ekstra puanlar kazanıyorsunuz. Rakiplerinizi oyun içinde saf dışı etmek için bir çok silah mevcut beysbol sopası, makineli tüfek gibi silahları kullanarak rakiplerinizi pist dışına itebilirsiniz.

Race Stunt Fight 3 Oyunun Özellikleri;

 • Özelleştirilebilir 40 karakter
 • Çoklu oyuncu desteği
 • Farklı silah çeşitleri
 • Özel motosiklet ekleri
 • 9 farklı bölüm
 • Ücretsiz

Görüntüleri

 • Race Stunt Fight 3!
 • Race Stunt Fight 3!
 • Race Stunt Fight 3!
 • Race Stunt Fight 3!
 • Race Stunt Fight 3!Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.