Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.2.6
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 1.1.3
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 23 Nisan 2013
Toplam İndirme 35.351
Disk Boyutu 4.2M

Android için Motor Yarışı – Racing Moto indir

Android Motor oyunlarının en popüleri diyebilirim Racing Moto için grafik kalitesi pek iyi olmasada ilk çıkan Android motor yarış oyunlarından olduğu için dünya üzerinde bir çok kişi tarafından sevilerek oynanmakta.

Motor oyunlarına yeni bir nefes ve farklı bir kurgu getirmesi ile bilinmekte Racing Moto, motor sürüş becerilerinizi serbest bir alanda özgür gerçekletireceğiniz gerçekçi bir ortam yarartı oyunculara bu yönü ile Android Market in vazgeçilmez oyunları arasına girdi.

Oyuna palmiyeler arasında uzun bir yolda başlıyorsunuz yol üzerinde sadece araçlar bulunmakta ve bunların yakınından geçtikçe puan topluyorsunuz motorunuza gaz vermek için ekrana dokunmanız yeterli ve cihazınızı sağa sola yatırarakta motorunuza yön verebilirsiniz.

Racing Moto oyunun sonsuz bir oyun kurgusu bulunmakta ama belli bir zamandan sonra kaza yapmanız kaçınılmaz oyunu uzun saatler test etme imkanına sahip oldum 90.000 den sonra motorunuzu göremiyorsunuz hız yapmadığınız halde.

Görüntüleri

 • Racing Moto
 • Racing Moto
 • Racing Moto
 • Racing Moto
 • Racing Moto

Video

Racing Moto tanıtım videosu...Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.