Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.4.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform 4.4W ve sonrası
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 30 Mayıs 2021
Toplam İndirme 22.909
Disk Boyutu 83.69 MB

Solar Smash Apk İndir – Hileli Mod 1.4.1

Gezegen imha simülatörü
Solar Smash Son dönemde youtuberların da oynadığı eğlenceli bir gezegen yok etme simülasyonudur. Karşımıza çıkan dev bir gezegenleri yok etmek kolay değil. Yeteneklerini kullanarak farklı seçenekleri kullanıp Nükleer füzeler, asteroidler ve lazer gibi çeşitli saldırma mekanizmları ile patlatacaksınız.. Oyunu linklerden indirerek oynayabilirsiniz.
Boyutu 36 MB olan oyunumuzu Android Sürümü: 5.1 ve sonrasında oynayabilirsiniz.

Görüntüleri

 • Solar Smash Apk İndir – Mod 1.4.1
 • Solar Smash Apk İndir – Mod 1.4.1
 • Solar Smash Apk İndir – Mod 1.4.1
 • Solar Smash Apk İndir – Mod 1.4.1

Video

Solar Smash Apk İndir – Mod 1.4.1 tanıtım videosu...Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.