Ag Sinyali Guclendirici

google playstore Ag Sinyali Guclendirici indir

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 1.6 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 06 Ocak 2013
Toplam İndirme 28.894
Disk Boyutu 483k

Android için Ag Sinyali Guclendirici

Tek tıkla, hem INTERNETINIZ HIZLANSIN hem de konuşma kaliteniz artsın.

Sadece bir tuşa basarak, etrafınızdaki en hızlı ve güçlü şebekeye bağlanın. Hem INTERNETINIZ HIZLANSIN hem de konuşma kaliteniz artsın.

Ag sinyali guclendirici, o anda kullandığınız şebeke yerine daha yakın ve güçlü bir şebeke bularak sinyalinizi güçlendirir, böylece cebinizdeki 3G internet hızınız farkedilir bir şekilde artar. (Hatta duruma göre EDGE’den 3G’ye geçebilir, şebekeye bağlı olarak)

Bununla birlikte güçlenen sinyal sayesinde sesli görüşme kalitesi netleşir ve hattan düşmeler minimuma iner.

Ag sinyali guclendirici sayesinde “Telefon çekmiyor” sorunu azalırken, sinyal arayan ve şebeke bulmaya çalışan telefonunuzun harcadığı enerji azalacağından piliniz çok daha uzun süre dayanır.

Görüntüleri

 • Ag Sinyali Guclendirici
 • Ag Sinyali Guclendirici
 • Ag Sinyali Guclendirici
 • Ag Sinyali GuclendiriciBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.