Sahte Arama

google playstore Sahte Arama indir

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 1.6 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 06 Ocak 2013
Toplam İndirme 13.484
Disk Boyutu 4,8M

Android için Sahte Arama

Sahte arama uygulamasıyla istediğiniz kişi sizi arasın!

İstediğiniz kişi sizi arasın!
Sahte arama ekranıyla, istediğiniz kişi sizi arıyormuş gibi yapabilir, arkadaşlarınızı kandırabilirsiniz.

İster ünlü bir futbolcu ister dünyanın en güzel kadını.. Hepsi sizi arıyorlar.

Sahte resim ve numara ile etrafınızdakileri şok edin.

***Sahte arama uygulaması sizinle İngilizce konuşuyor! Eğer sahte aramayı yabancı biri olarak seçerseniz istediğiniz cevabı verdirebilir ve daha da eğlenebilirsiniz*****

Not: Listenizde olmayan biri (mesela ünlü bir kişiyi) arıyor gibi yapmak isterseniz o ünlüyü sahte bir numara ve resimle kişilerinize kaydedin. Sonrasında “pick contact” a basarak bu kişiyi seçebilir ve “sizi arıyor” gibi yapabilirsiniz.

Görüntüleri

 • Sahte Arama
 • Sahte Arama
 • Sahte Arama

Video

Sahte Arama tanıtım videosu...Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.