Hafıza (RAM) yükseltici

google playstore Hafıza (RAM) yükseltici indir

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 1.6 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 02 Ocak 2013
Toplam İndirme 20.374
Disk Boyutu 362k

Android için Hafıza (RAM) yükseltici

Tek tıklamayla telefondaki hafızayı (RAM) arttırın, telefonu hızlandırın.

Telefon hafızasında gereksiz yer kaplayan tüm uygulamaları bir tıkla silin ve telefonunuzun performansını arttırın.

Son derece basit ve tek tıklamayla, o anda yer kaplayan ve telefonunuzu şişiren, hantallaştıran tüm uygulamalara otomatik olarak son veren bu uygulamayla telefonunuzun performansını gözle görülür şekilde arttırın.

Hafıza Yükseltici, açık olan uygulamaların kapladığı ve telefon tarafından kullanılmayan program ve işlemleri tek tıklama ile analiz edip telefonunuzun hafızasını rahatlatır.

Böylece tüm oyunlar, müzikler, internet tarayıcısı gibi yoğun RAM gerektiren işlemlere daha fazla yer kalır, telefon daha hızlı çalışır.

Görüntüleri

 • Hafıza (RAM) yükseltici
 • Hafıza (RAM) yükseltici
 • Hafıza (RAM) yükselticiBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.