Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.4.5
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 04 Mart 2014
Toplam İndirme 5.594
Disk Boyutu 6,1M

Android Telefonlarınızı Hızlandırma Uygulaması

Telefonlarınızın % 60 kadar performansını artırabileceğiniz ücretsiz Android uygulaması

Sisteminizdeki istenmeyen dosyaları temizler ve depolama alanınızı artırır. Telefonunuzun pilini %70’e kadar artırabilen, dünyanın önde gelen pil tasarrufu ve güç yönetimi uygulaması olan popüler DU BATTERY SAVER uygulamasının yaratıcıları tarafından piyasaya sunulmuştur.

DU Speed Booster, kolay arabirim ve tek dokunmalı kontrollerle arka plan görevlerinizi, bellek alanını, uygulamaları ve pil gücünü yönetmenize yardımcı olacak güçlü bir cihaz yöneticisidir. Uygulama görevi sonlandırıcı, hız ve ram güçlendirici, depolama analizörü, temizlik uzmanı ve ayrıca pil tasarrufu gibi gelişmiş işlevleri birleştiren eksiksiz bir Android telefon yönetimi çözümüdür.

Tüm işlemleri gerçekleştirebileceğiniz tek bir uygulama DU SPEED BOOSTER = Daha Fazla Hız, Daha Fazla Eğlence!
EKSİKSİZ ANDROID YÖNETİCİSİ VE İYİLEŞTİRİCİSİ
Güçlü Güçlendirici: Android telefonunuzun hızını %60’a kadar artırır!
Basit Güçlendirici: Zaman ve efor kazandıran tek dokunmalı arabirim
Etkili Güçlendirici: Sistem verimliliğini iyileştirmek için SD kart da dahil depolama alanınızın her köşesini tarar
Akıllı Güçlendirici: Önceden ayarlanmış bu güçlendirici, istenmeyen işlemler ve gereksiz dosyaları otomatik olarak temizler

1. Benzersiz bir oyun deneyimi yaşamanız için Oyun Güçlendirici eklendi
– Oyun uygulamaları için akıllı algılama veya manuel seçim
– Oyun işletimini desteklemek için sistem kaynağına yoğunlaşır, oyunu daha akıcı hale getirir ve FPS’yi güçlendirir.

2. Hız Artırıcı: Android uygulamalarını ve oyunları hiç olmadığı kadar hızlı çalıştırın!
– “Optimize Et” düğmesinin kullanılmasıyla tek dokunmalı sistem tanılamayı hızlandırır ve hızı artırır
– Belleği temizlemek ve sisteminizin hızını güçlendirmek için arka plan işlemlerini yönetin, görevleri sonlandırın ve otomatik başlatılan uygulamaları devre dışı bırakın
– Belleği artırmak ve telefonunuzu hızlandırmak için istenmeyen uygulamaları durdurun

3. Çöp Kutusu Temizleyici: Belleği artırmak ve hızlandırmak için Android telefonunuzun ve SD kartınızın alanını temizleyin!
– Android cihazınızın sistem hızını artırmak amacıyla istenmeyen uygulamaları ve dosyaları silmek için tek dokunuşla telefonunuzun önbelleğini yönetin
– Daha fazla depolama alanı boşaltmak için Android telefonunuzda ve SD kartınızdaki yüklenmeyen uygulamalardan geriye kalan dosyaları temizleyin

4. Gelişmiş Uygulama Yöneticisi: Depolama alanınızı temiz ve düzenli tutmak için uygulamalarınızı yönetin!
– Android telefonunuzu temiz ve en yüksek hızda tutmak için kalan dosyaları kontrol eden toplu yükleme ve kaldırma yöneticisini edinin
– Depolama alanını artırmak için telefonunuzun belleğindeki ve SD kart belleğindeki uygulamaları yönetin
– Android telefonunuzun belleğini boşaltmak için uygulamaları ve dosyaları, telefonunuz ile SD kart arasında taşıyın (App2SD)

 

Görüntüleri

 • DU Speed Booster (Cleaner)
 • DU Speed Booster (Cleaner)
 • DU Speed Booster (Cleaner)
 • DU Speed Booster (Cleaner)
 • DU Speed Booster (Cleaner)
 • DU Speed Booster (Cleaner)
 • DU Speed Booster (Cleaner)
 • DU Speed Booster (Cleaner)Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.