Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm Cihaza göre değişir
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Cihaza göre değişir
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 08 Ocak 2014
Toplam İndirme 38.697
Disk Boyutu Cihaza göre değişir

Clean Master kullanarak Android cihazlarınızda kullanılmayan ön belleğinizi temizleyip cihazınızın performansını artırabilirsiniz.

Android Market in popüler uygulamalar listesinde üst sıralarda bulunan ücretsiz Android uygulaması Clean Master her cihazda bulunması gereken birçok özelliği bir arada sunan yararlı bir uygulamadır. Android cihazınızda kullanılmayan dosyalar, kalıntı dosyalar, arama geçmişi ve uygulama kaldırma gibi birçok işlemi Clean Master ile zorluk çekmeden yapabiliyorsunuz.

Akıllı telefon kullanıcılarının en çok şikayet ettiği sorunlardan biri olan pil ömrünü Clean Master ile uzatabiliyorsunuz. Arka planda açık kalan uygulamalarınızı kapatarak cihazınızın hem performansında iyileştirme yapabilir hemde pil ömrünü uzatabilirsiniz.

Android cihazımızda sıklıkla kullandığımız Wechat, Whatsapp, Spotify, Pinterest, Line gibi uygulamaların cihazımızda bıraktığı verileri tek dokunuşla Clean Master ile silebilirsiniz. Her Android cihazda bulunması gereken Clean Master aracını sitemizden APK olarak indirip tablet ve telefonlarınıza ücretisz olarak kurabilirsiniz.

Görüntüleri

 • Clean Master
 • Clean Master
 • Clean Master
 • Clean Master
 • Clean Master
 • Clean Master
 • Clean Master
 • Clean MasterBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.