Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm Cihaza göre değişir
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Cihaza göre değişir
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 10 Nisan 2013
Toplam İndirme 65.786
Disk Boyutu Cihaza göre değişir

Yeni Google PlayStore – Android Market

Google Playstore haftalar önce yeni görünümü internette sızmıştı bugun itibari ile kullanıma açılan yeni Android Market gerek görseliği gerekse kullanım kolaylığı ile kullancılarını mutlu edeceğe benziyor.

Yeni Android Market in renkleri seçimi ve basit yapısı uygulamayı kullanışlı hale getirmiş eski sürümünedeki gibi anasayfadan büyük uygulama resimleri kaldırılıp uygulama listelemeye gidilmiş bu yönü ile uygulama daha hızlı yüklenmeke.

Sitemizden indiriğiniz Yeni Android Market apk sini telefonuzu kurarken bir uyarı alacaksınız “Uygulama Değiştir” diye bunu onayladıktan sonra Google Playstore nin yeni görünümüne kavuşmuş olacaksınız ön bir fikir edinmeniz açısınından tarafımızdan çekilen ekran görüntülerine bakabilirsiniz.

Görüntüleri

 • Yeni Google Play Store
 • Yeni Google Play Store
 • Yeni Google Play Store
 • Yeni Google Play StoreBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.