Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.16
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 3.0
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 24 Aralık 2011
Toplam İndirme 19.815
Disk Boyutu 1,5M

Android Market

Android 3.0 yüklü tablet cihazlar için özel oluşturulmuş market uyumluluk sorunu olan uygulamaların olmadı tam uyumlu uygulamaları indirebileceğiniz en güncel Android Marke. 150.000 ‘den fazla ve uygulamalar ve oyunlar, arayın ve göz atın. Okuyun ve sonrası uygulamalar, kullanıcı yorumlarını ve indirilen ve yüklü uygulamaları görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Android Market Ekran Görüntüsü
android market tablet Android Market Gets a New Look
  Toplam 2 Yorum.

  1. azat dedi ki:

   bzim aile deli dir. kupelodir

  2. Dylan dedi ki:

   gecen sene yegenimi balyee birakmistim, oturmus onu beklerken, diger odadan bir cocuk bagirip cagiriyor annesine, piyanist olmak istemiyorum ben’ diye agliyordu. Gelisimine olumsuz etki edecek bu. Kendini daha rahat hissetmeli cocuk. O zaman kendini gelistirebiliyor

  Yorum Yapabilirsiniz

Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.