Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.5
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 08 Şubat 2013
Toplam İndirme 26.838
Disk Boyutu 3,2M

Android Türkçe Market & Zil Sesleri

★ ★ ★ Türkçe Market & Zil Sesleri ★ ★ ★
Türkçe Market, Android kullanıcılarına rehber niteliğinde bir uygulamadır. Playstore üzerinde yayınlanan yüz binlerce uygulama ve oyun arasından filtreleme yaparak kaliteli uygulama ve oyunları kullanıcılarına sunmakta.

Türkçe Market artık oyun ve uygulamanın yanında binlerce ZİL SESİ ni dinleyip cihazınıza otomatik zil sesi, mesaj sesi ve bildirim sesi olarak ayarlayabiliyorsunuz.

★ Vitrinden Kaliteli ve Popüler Uygulamalar ve Oyunlar
★ Playstore bağımlı olmadan uygulama ve oyun indirme
★ Özelleştirilmiş Kategoriler (Türk Yapımı , Türkçe Uygulamalar, Dini, Çocuklara Özel)
★ Anlaşılır Türkçe Açıklamalar ve Videolar
★ Android sürümünüze uyumlu uygulama ve oyunları bulma
★ Yorumlama ve Puanlama imkanı.
★ Uygulama istek
★ Binlerce Kategorize Edilmiş Zil Sesleri
★ Zil Sesi Dinleme
★ Zil Sesi Ayarlama (Zil sesi, Mesaj Sesi, Alarm Sesi)

Uygulamamızı sürekli güncelleyip geliştirmeye çalışıyoruz haksız yere kendilerine bizi rakip gören 10-15 yaş arası ergenler tarafından 1 puan verilip uygulamamızın puanı düşürülmeye çalışılmıştır zamanla bunu aşacağız ve hak ettiğimiz yere geleceğiniz.

Bize ulaşmak için http://www.cepyazilim.com iletişim ve [email protected] kullanabilirsiniz.

Görüntüleri

 • Türkçe Market & Zil Sesleri
 • Türkçe Market & Zil Sesleri
 • Türkçe Market & Zil Sesleri
 • Türkçe Market & Zil SesleriBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.