Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 1.6
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 18 Aralık 2012
Toplam İndirme 129.748
Disk Boyutu 1,6M

Türkçe Android Market

Android Uygulamalari Kesfetmenin En Iyi Yolu!

Bir çok Android  kullanıcının sorunu olan Google Play üzerinden uygulamanın ne işe yaradığı nasıl kullanıldığı hakkında bilgi sahibi olabilecek ingilizceye sahip olmaması sorunu üzerine böyle bir Türkçe Market uygulaması çıkarma kararı aldık.

PlayStore bulunan yüzbinlerce gerekli gereksiz uygulamalar arasında kafanızmı karışıyor istediğinizi ulaşamıyormusunuz bu durumda yardımıza Türkçe Android Market yetişiyor. Zengin ve Hergün güncellenen tamamen Türkçe incelemeleri ile bir uygulamayı cihazınıza yüklemeden önce fikir sahibi olabileceksiniz ve zamandan tasarruf edebileceksiniz.

Uzman ekibimiz tarafından Google Play hergün taranmakta  keşfedilmemiş Android uygulamaları gün yüzüne çıkarılıp gerekli incelerini Türkçe anlatılıp marketimizin Vitrin bölümünden sizlerin beğenisine sunulmakta.

Google Play baz alınarak Türk kullanıcılarının isteklerine cevap verecek uygulama kategorileriyle istediğiniz uygulamaya erişmeniz artık daha kolay olacak.

Uygulamaların Türkçe açıklamalarının yanında yorumlar ve yıldızlama ile uygulama hakkında fikir sahibi olmanıza ve  benzer aynı kategorideki ilginizi çekebilecek uygulamarı size sunmakta.

Türkçe Market uygulaması Google Play ihtiyarç duymadan uygulamaları cihazınıza ücretsiz bir şekilde yüklemenize imkan sunmakta ve alternatif olarak Google Play seçeniğinide kullanıcılarına sunmakta. Kullandığınız cihazın Android sürümünü belirleyip yüklemek istediğiniz uygulama ile karşılaştırıp uygulamanın cihazınız için uyumlu olmadığını bildirip boşa vakit kaybetmenizi engelliyor bunun yanında cihaza göre farklılık gösteren uygulamalar içinde Google Play aracılığı indirmenizi tavsiye ediyor.

Türkçe market üzerinde uygulamaların yüksek çözünürlükteki ekran görüntülerine ve HD kalitedeki videolarınıda kolaylıkla erişebilirsiniz.

Türkçe Market uygulamasını şuanda Beta aşamasındadır yaklaşık 1000 adet uygulama Türkçe açıklamaları ile sizlerin beğenisine sunuyoruz aranızda Google Play le karşılaştıranlar çıkacaktır bu büyük bir yanlıştır bizim amacımız büyük bir derya içinde yararlı olanları bulup Türk kullancıların beğenisine sunmaktır.

Uygulama ilk önce Cepyazilim.com aracılığı ile beğenize sunulacak daha sonra Tablet ve Telefon sürümü ile Google Play üzerinde yerine alacaktır.

Türkçe Market uygulaması Türk geliştiriciler tarafından geliştirilmiş ve mali bir beklentisi olmayan bir uygulamadır. Vereceğiniz yorumların bizim için çok önemli olduğunu unutmayın bizi desteklemek istiyorsanız beklentilerinizi ve önerilerinizi bize ulaştırmanız yeterli olacaktır.

Uygulamayı kurup deneyipte sorunlarla karşılaşan arkadaşlar bu konu altına yorum yaparak yada
[email protected]
mail yolu ile Android sürümünüz ve Kullandığınız sürümü bildirmenizi rica ederiz . Android Türkçe Market Resmi Web Sayfasi: http://www.turkcemarket.com

Güncellendi 18.12.2012
  • Download hataları giderildi.
  • Tasarımda ufak değişikliler yapıldı.

Türkçe Market Ekran Görüntüsü
Turkce Market Türkçe Market Türkçe Market Türkçe Market Türkçe Market Türkçe Market Türkçe Market
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.