Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.0
Kullanım İzni 0
Dil English
Platform 4.0 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 11 Mart 2014
Toplam İndirme 1.708
Disk Boyutu 3,0M

Androd için Resmi Google AdSense Uygulaması

Ülkemizde henüz aktif olmayan Adsense Android uygulamasını Googleden önce Türk kulllanıcılarının hizmetine biz açıyoruz.

Google Adsense uygulamasıyla Adsense hesabınıza bağlanıp kazançlarınızı hızlı bir şekilde raporlanmasına sağlayabiliyorsunuz. Daha öncesinde resmi olmayan Android uygulamaları yayınlanmıştı ama bir çoğumuz güvenip kullanamıyorduk Google kendi resmi uygulaması olduğu için bu uygulamayı gönül rahatlığla kullanabilirsiniz.

Adsense uygulamasını kurduktan sonra ilk kullanımda cihazınızda ekli olan hesaplar görünüyor eğer bunların arasında adsense hesabınız görünmüyorsa ilk önce Android ayarlar kısmından hesap ekle diyerek adsense hesabınızı kullandığınız google hesabınızı cihazınıza eklemeniz gerekiyor.

 Uygulamada hesapla ilgili genel bilgilerin yanı sıra tüm metriklere ilişkin ayrıntılı performans raporlarına erişebilirsiniz (artık grafiklere de yer verilmektedir). Kullanılabilir raporlar arasında en iyi reklam birimleri, kanallar, siteler, ülkeler ve diğer raporlar yer almaktadır. Hesap kazançları raporuna da yeniden boyutlandırılabilir bir widget üzerinden ulaşabilirsiniz.

Lütfen unutmayın: YouTube geliri ve eski AdMob’dan elde edilen gelirler bu uygulamada gösterilmez.

Görüntüleri

 • Google AdSense
 • Google AdSense
 • Google AdSense
 • Google AdSense
 • Google AdSense
 • Google AdSense
 • Google AdSense
 • Google AdSenseBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.