Turkcell Genç Nar Paketi

Tarih : 12 Mart 2012
Ekleyen : Arda Kınacı

Turkcell Genç Nar Paketi

Turkcell hazır kartlı kullancıları için yapmış oldugu en iyi tarife olan Nar paketi yenilendi. Yeni Haliyle Turkcell Hazır kartlılar yüzünü güldüreceğe benziyor, eski tarifiye göre 25 TL  yükleyenlere 100 TL Nar veren Turkcell şimdi ise 25 TL yükleyenlere 100 TL  konuşma ve mesajlaşma hakkı tanıyor. Turkcell bu güncelleme ile bir çok kontürlü hat kullanıp mesajlaşma önem veren öğrencilerin dikkatini çekeceğe benziyor. Turkcell kalite olarak kullancıların istekleri üzerine yoğunlaşan GSM şirketi olduğu için şuanda Türkiyenin en tepesinde.

Genç Nar Paketi Hakkında

 • Turkcell Nar tarifesinden yararlanabilmek için Hazır Kart kullanıyor olmanız gerekli.
 • 25TL’ye 100 TL Veren Nar Paketinden kalan bakiyenizi ve hangi tarihe kadar kullanabileceğinizi *123*151#  tuşlayarak sorgulayabilirsiniz
 • Kazandığınız TL, kendi tarifenizin ücret ve ücretlendirme periyodu ile düşer.
 • Tarife değişikliklerinde, numara değişikliği ve devirde paketinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.
 • Paketinizi ödemeli arama ve konferans görüşmede kullanabilirsiniz.
 • Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
 • Turkcell kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Turkcell Genç Nar Paketine Nasıl Kayıt Olurum ?

Turkcell Hazır kartınıza 25 TL yükledikten sonra NAR100 yazıp, ücretsiz 2222 gönderdiğiniz taktirde Genç Nar Paketi nin 25 TL karşılığı vermiş olduğu 100 TL hem her yöne  konuşma olarak hemde her yöne mesajlaşma olarak kullanabilirsiniz.

Turkcell Genç Nar Paketini Nasıl İptal Ederim?

IPTAL NAR100TL  yazıp, 2222’ye mesaj göndermeniz paketinizin iptali için yeterli olacaktır. İptal gerçekleştiğine dair Turkcelle müşteri hizmetlerinden mesaj alacaksınız.

444 ve 755 Numaraları Arama Tarifesi

444’lü ve 755’li  numaralara yapılan aramalar, paket kapsamında değildir. 444’lü ve 755’li  numaralara yapılan yurtiçi aramaları dakika başına tüm vergiler dahil 40 kuruştur. 444 0 532 ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri aramaları müşteri temsilcisine bağlanılmadığı sürece ücretsiz olup, müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra arama başına tüm vergiler dâhil 40 kuruş olarak ücretlendirilir.

Tarifenin duyurulduğu Turkcell kampanya sayfası

Turkcell Genç Nar Reklam Videosu

Etiketler :

Toplam 2 Yorum.

 1. Tahir22 dedi ki:

  Genç Nar tarifesini aldım 25 tl ye ama 1 dk konuşuyorsun neredeyse 5 tl gidiyor hiç birşey anlamadım ben bu işte Turkcell güzel bi kart ama çok pahalı.

 2. SEVİLAY dedi ki:

  Genç tarifeden çok memmunumdum ama genç nar yapıcam hesaplarıma göre daha iyi imkanları var çok tşk ederim türkcell

Yorum Yapabilirsiniz