LG Velvet Çift Ekran seçeneği ile geliyor

Tarih : 22 Nisan 2020
Ekleyen : Arda Kınacı

LG cihazı gibi kendi Çift Ekran aksesuarını alacak gibi görünüyor.

Birden fazla söylentiye göre LG, bu yıl G serisinden vazgeçmeye hazır. Böylece, G9 olabilecek telefon aslında Velvet olarak adlandırdığımız şeydir . Koreli şirket, yenilenmiş tasarım dili ile son zamanlarda bu yakışıklı alay ediyor – aslında, sadece dün Snapdragon 765 yongaseti ile güçlendirileceğini ve dört renkte olacağını ortaya koydu .

Ve şimdi Kore’deki bir sertifika sayesinde, kesinlikle Kadife, daha önce bir grup LG cihazı gibi kendi Çift Ekran aksesuarını alacak gibi görünüyor. Model numarası “LM-G905N” olan “Taşınabilir ekran kapağı” Kore NRRA tarafından onaylanmıştır ve bu modelin kendisi buradaki ipucudur.

Bu G9 olsaydı, telefonun kendisi LM-G900 modeline veya bu hatlar boyunca bir şeye sahip olurdu. Bu yüzden LG, telefonun ticari adını değiştirirken, model numarası için de aynı şeyi yapmadı (ve neden?). Bu nedenle, yaklaşan LG Velvet için Çift Ekran aksesuarı olacağını nasıl belirleyebiliriz.

Bu noktada bunun telefonla birlikte gelip gelmeyeceği belli değil (birkaç operatör bunu ABD’deki LG V60 için yapıyor). Önceki bazı söylentilerin bir paket olmayacağından ve bunun yerine aksesuarı ayrı olarak satın almanız gerektiğinden bahsettiğini bilmeniz gerkir.

Yorum Yapabilirsiniz