WhatsApp şimdi 8 üyeye videolu konuşmaya izin veriyor

Tarih : 22 Nisan 2020
Ekleyen : Arda Kınacı

WhatsApp şimdi 8 videolu konuşmaya yani iki katına çıkarmayı planlıyor.

Sosyal mesafe bugünün dünyasında, eğlence veya iş için insanlarla iletişim genellikle video konferans aramaları çeşit gerektirir. Microsoft ve Google’ın bu amaç için kendi platformları var, ancak WhatsApp da oyuna katılmak istiyor. Facebook servisi, grup görüntülü sohbet işlevini 8 üyeye kadar izin vermek için genişletmeyi planlıyor.

Uygulama şu anda beta sürümünde, ancak iOS ve Android’deki test cihazları indirebilirsiniz. Video görüşmesine katılımcıları nasıl ekleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır Bu ayın başlarında, WhatsApp 4 kişiye kadar görüntülü görüşme sunmaya başladı ve şimdi sınırı iki katına çıkarmayı planlıyor. Ancak, özellik hala beta sürümünde olduğu için, tüm kullanıcılara ulaşmak biraz zaman alabilir.

Eski bir sürümü kullanan kişilerin sınırlaması da var, muhtemelen test işlemi sırasında dikkat çeken bir şey. Facebook’un Whatsapp’ı en yakın arkadaşlarınıza ve ailenize bir Mesajlaşma Servisi olarak nasıl konumlandırdığı göz önüne alındığında, genişletilmiş insan miktarı muhtemelen daha fazla insanın sosyal uzak akşamlara, akşam yemeklerine ve tatillerini kutlamasına izin vermektir.

Platformun şimdilik Zoom, Google Meet veya beğenilerini denemek ve almak pek mümkün değil. Kaynaklı İlgili makaleler WhatsApp, bir grup video veya sesli aramada 4’ten fazla kişiye izin vermeye çalışıyor WhatsApp yakında kendi kendini imha eden mesajlar getirecek.

Toplam 1 Yorum.

  1. ethem.bozbala dedi ki:

    kardeş.nasıl.gecti.yolculuk

Yorum Yapabilirsiniz