Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm Cihaza göre değişir
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 1.5
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 27 Şubat 2012
Toplam İndirme 7.489
Disk Boyutu Cihaza göre değişir

TalkBack Görme Engelliler için

Görme engellilerin Android cihazlarını kullanmalarına kolaylık sağlayacak bu uygulama Google tarafından görme engellilerin hizmetine ücretsiz sunulmuştur.  Uygulamayı Android Market barkodu okutarak indirebilirsiniz bunun yanında yükleme işlemi bitince Ayarlar menüsünden Erişebilirlik kısmına gelip Erişebilirlik servisleri listesindeki TalkBack işaretlemeniz yeterli ondan sonra uygulama aktif oluyor ve cihazınızda nereleri geziyorsanız size sesli olarak bildiriyor. Şuanda uygulama ingilizce ama sözcükler anlaşılır kullanımı çok kolay erişim iznini verince otomatik uygulama başlıyor herhangi bir ayara ihtiyarcı yok inanıyoruzki Google bu uygulamanın Türkçesini aktif edecektir. Cepyazilim.com olarak uygulamanın Türkçede olması için Google gerekli mailleri yolladık inşallah duyarsız kalmazlar Türkçesinide aktif ederler ve ülkemizdeki görme engelli vatandaşlarımızda bu hizmetten yararlanmış olur.

TalkBack Ekran Görüntüsü
  Toplam 5 Yorum.

  1. Fidan yldz dedi ki:

   Berbat bir uygulma Sacma

  2. meftun mf dedi ki:

   fatih tablet talk back a geçti şife yazıyom açiımiyo…

  3. seval dedi ki:

   merhaba bu uygulamanın türkçesi var mıdır

  4. semih yılmaz dedi ki:

   Merhaba,
   öncelikle göstermiş olduğunuz duyarlılık nedeniyle çok teşekkür ederim.Ben bir yüzde 90(kısmi) görme engelliyim ve dokunmatik telefon arayışı içindeyim.Size sorum şu olacak iPhonedaki erişilebilirlik ayarlarının içinde bir “zoom” seçeneği var ve ekranı dilediğinizce büyütebiliyorsuuz,acaba buna benzer bir uygulama android için de varmı mailinizi bekliyorum teşekkürler..

   • Ferudun Sercan Kınacı dedi ki:

    Semih bey android bazı telefonlarında multitouch özelliği bulunmakta yanlız sizin istediğiniz zoom olayı bulunmamakta(BİLDİĞİM KADARIYLA)

  Yorum Yapabilirsiniz

Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.