Samsung Galaxy S4 Oyunları

Tarih : 05 Mart 2014
Ekleyen : Arda Kınacı

Samsung en son çıkan akıllı telefonu S4 yeni kullanmaya başlayan kullanıcıların henüz Play Store bilmemeleri sonucu olarak telefonları için oyun ve uygulama arayışı içine girmeye başlıyorlar. Bu yazımızda Samsung Galaxy S4 Oyunlarını nereden bulacaklarını ve hangi oyunları yüklemeleri üzerinetavsiyelerde bulunacağım.

Galaxy S4 özelliklerine bakacak olursak 5 inç ekran boyutu 1920 x 1080 ekran özünürlüğüyle kaliteli oyunları oynarken görsel bir şölen sunmakta kullancılara içinde bulunan 8 çekirdekli işlemcinin çalıştıramayacağı bir oyun bulunmamakta.

Samsung Galaxy s4 telefonu mobil işletim sistemi olarak Android kullanmakta bu işletim sistemi ile uyumlu uygulama ve oyunları resmi market uygulaması olan Google Play Store üzerinden temin edebiliyorsunuz telefonuzda yüklü gelen market uygulamasını kullanabilmek için Google hesabı almalısınız bu hesabı alırken kredi kartı bilgileriniz sorulmakta o seçeniği atlamanızı tavsiye ediyorum.

Play Store üye olduktan sonra 700 binden fazla uygulama ve oyuna bu market aracılığıyla ulaşabiliyorsunuz. Markette birçok oyun ücretsiz olarak hizmet vermekte bazıları ise oyun için satın alma veya direk satın alma yoluyla ücret ödeyerek yükleyebiliyorsunuz. Samsung Galaxy S4 telefonuza resmi market uygulaması dışında yerlerdende uygulama ve oyun yükleyebiliyorsunuz örnek vermek gerekirse sitemiz üzerinden oyun kategorisindeki oyunları apk uzantılı dosyalarını direk telefonuza indirerek kurabilirsiniz. İlkkez apk dosyası kuracaksanız telefonuzun bilinmeyen kaynak diye uyarı verecektir ayarlar kısmından bilinmeyen kaynakları aktif ettiğinizde indirmiş olduğunuz Apk dosyalarını Galaxy S4 telefonuza kur kurabilir hale gelecektir.

Samsung Galaxy S4 Oyunları

 1. Subway Surfers; Android kullancılarının en çok oynadığı oyunlar arasında bulunan Subwaty Surfers sürekli yeni bölümler koyarak kendini yenilemesiyle uzun yıllar sıkılmadan oynanacak oyunlar arasında bulunmakta S4 sahiplerinin büyük ekranlarında yüksek çözünürlüklü grafikler sayesinde bağımlılık yaratan bu oyunu mutlaka oynamalarını tavsiye ediyorum.
   
  Subway Surfers Ekran Görüntüsü
  Subway Surfers Subway Surfers
   
  Samsung Galaxy S4 için Subay Surfers Apk Tıkla İndir
  Samsung Galaxy S4 için Google Play Store Tıkla İndir

   
 2. Monster Truck Destruction; Canavar 4X4 kamyonların mücadelesine tanık oluğunuz aksiyon dolu yarış oyununda s4 telefonuzu elinizden düşürmeyeceksiniz. Yüksek çözünürlük ve etkileyici efeklerin bol olarak kullanıldığı ücretsiz oyunların başında gelmekte.
   
  Monster Truck Destruction Ekran Görüntüsü
  Monster Truck Destruction Monster Truck Destruction
   
  Samsung Galaxy S4 için Monster Truck Destruction Apk Tıkla İndir
  Samsung Galaxy S4 için Google Play Store Tıkla İndir
 3.  

 4. Dream League Soccer; Futbol oyunları seven s4 kullanıcılarının hayallerindeki futbol takımını oluşturabileceği menejerlik oyunu. Türkiye ligide dahil tüm seçkin liglerdeki oyuncuları transfer ederek kendi takımınızın patronluğunu yaptığınız bağımlılık yaratan futbol oyunu.
   
  Dream League Soccer Ekran Görüntüsü
  Dream League SoccerDream League Soccer
   
  Samsung Galaxy S4 için Dream League Soccer Apk Tıkla İndir
  Samsung Galaxy S4 için Google Play Store Tıkla İndir
 5.  

 6. Ridge Racer Slipstream; Galaxy S4 telefonuza kurabileceğiniz en iyi araba yarışlarından birisi olan Ridge Racer Slipstream oyunu yüksek çözünürlük kaliteli grafikleriyle oyuncuları kendine hayran bırakıyor. Son model araçları kullandığınız oyunda işlemcininiz hızıyla büyük ekranınızla hiç takılma yaşamadan gerçekci bir yarış deneyimi yaşayabilirsiniz.
   
  Ridge Racer Slipstream Ekran Görüntüsü
  Ridge Racer SlipstreamRidge Racer Slipstream
   
  Samsung Galaxy S4 için Ridge Racer SlipstreamApk Tıkla İndir
  Samsung Galaxy S4 için Google Play Store Tıkla İndir
 7.  

 8. BADLAND; Sıradışı bir ormanda macera dolu bir yolculuğa çıktığınız oyunda karşınıza çeşitli yaratıklar çıkıyor onları atlatmaya çalışıyorsunuz. Sürükleyici macera oyunlarının en iyi örneği Banland oyunu sayesinde S4 telefonuzu elinizden düşürmeyeceksiniz.
   
  BADLAND Ekran Görüntüsü
  BADLANDBADLAND
   
  Samsung Galaxy S4 için BadLand Apk Tıkla İndir
  Samsung Galaxy S4 için Google Play Store Tıkla İndir

Yüklemede sorun yaşayan arkadaşlar yorum atarak yardım isteyebilirler elimizden geldiğinde yardımcı olmaya çalışırız.

Yorum Yapabilirsiniz