Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.3.3
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 28 Kasım 2012
Toplam İndirme 14.639
Disk Boyutu 3,5M

Pil Göstergesi

Eşsiz, ayrıcalıklı pil göstergesi widget özelliği ile durum çubuğunuzda!

Pil göstergesi cihazı yormayan ve enerji tüketimi az, pil bilgisini Android bildirim çubuğu ve ana durum çubuğunda gösteren bir programdır.
Cihazınızın pil göstergesi sizin için yetersiz mi? Bu program ile sorununuzu çözebilirsiniz.
Pil Göstergesi programının anahtar özellikleri:
– Eşsiz, ayrıcalıklı karakterleri ile mükemmel grafikler.
– Birçok düzenleme seçenekleri (sürekli geliştirilen) – Açılabilir, kapatılabilir ve ayarlanabilir birçok fonksiyon.
– Ana ekran widgetleri.
– Graphical interface themes.
– Pilin tamamen şarj edilmesi veya boşaltılması için kalan tahmini zamanı gösterme.
– Pil seviyesinin renkli simge ile tam yüzdesini durum çubuğunda gösterme (yüzde bir yanılma payı ile).
– Büyük ve okunabilir rakamlar.
– Daha fazla detaya, bildirim çubuğunu aşağı çekerek ya da ekrandaki widgete tıklayarak, hızlı erişim.
– Güncel şarj edilme ve tüketim hızını gösterme (saatlik yüzde ile).
– Son şarj edilme ve boşaltılma istatistiksel bilgileri. (zaman, seviye değişimi, hız).
– Pil seviyesi ve durumuna göre gösterge rengi değişimi.
– İki görünüm modu: standart ve detaylı, paneli kaydırarak hızlıca değiştirebilme.
– Birçok dataylı bilgi: sıcaklık, gerilim, fiziksel durum, prize takılma durumu, pil teknolojisi, son durum değişimine bağlı zaman bilgisi vb.
– En fazla yüzde birlik yanılma payı.
– Android “Pil Kullanım” sayfasına hızlı erişim.
– Daha fazlası çok yakında.

Uygulama aşağıdaki dillerde mevcuttur:
English, Polski, Français, 한국어, Nederlands, Tiếng Việt, Română, Pусский, Español, Українська, Italiano, Ελληνικά, Čeština, Português, Português Brasileiro, 中文 (简体), Magyar, Deutsch, Srpski, Türkçe, עברית, Slovenčina, العربية, Монгол хэл, 日本語, 中文 (繁體), Bahasa Indonesia, Norsk bokmål, Bahasa Melayu, Svenska, Galego, Lietuvių, Slovenščina, Hrvatski.

Siz de çevirmenlerimizden olabilirsiniz – Uygulamanın detaylarına göz atın.
Bu uygulama reklam desteklidir. Pil Göstergesi Pro Sürümünü satın alarak reklamları kapatabilir ve uygulama yaratıcısını destekleyebilirsiniz.
Anahtar kelimeler:
Pil göstergesi seviye gösterge hız durum bildirim widget voltaj gerilim sıcaklık ısı en iyi tasarım tahmini kalan süre

Bu ürün http://www.fulminesoftware.com/eula.html bağlantısında mevcut olan Son Kullanıcı Lisans Anlaşması (End User Licensing Agreement) koşulları altında dağıtılmaktadır, lütfen indirmeden önce okuyunuz. Bu ürünü indirmekle ilgili anlaşmayı (EULA) kabul etmiş olacaksınız.
Pil Göstergesi Ekran Görüntüsü
Pil Göstergesi Pil Göstergesi Pil Göstergesi Pil Göstergesi Pil Göstergesi
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.