Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.5
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 04 Mart 2013
Toplam İndirme 24.797
Disk Boyutu 17M

Android Ayna Uygulaması

Bu ayna nasıl göründüğünüzü öğrenmek, makyaj yapmak, lensinizi takmak veya tıraş olmak istediğiniz zamanlar için idealdir. Her zaman her yerde yanınızda.
Size kolunuzun ulaşabileceği yer kadar uzak!
Bu uygulama telefonlar ve tabletler için optimize edilmiştir, aynı zamanda büyük ekranlı cihazlar üzerinde harika görünüyor.
UYARI: Bu uygulama cihazın ön kamerasını kullanır. Eğer cihazınız ön kameraya sahip değilse yansımanızı göremeyeceksiniz. Ancak bu uygulamayı fotoğraf çekmek için kullanabilirsiniz.

Ayna uygulamasının temel özellikleri:
– Eşsiz, ayrıcalıklı karakterleri ile mükemmel grafikler.
– Birçok güzel çerçeve.
– Fotoğraf çekimi.
– Ön veya arka kamera seçme imkanı.
– Fotoğraflarınızı arkadaşlarınızla paylaşmak.
– Birkaç tıklama ile daha fazla çerçeve alabilme. “Sevgililer Günü” çerçeve setini önermekteyiz!
– Daha fazlası çok yakında.

Bu uygulama reklamlar tarafından desteklenmektedir, ama uygulamayı kaldırmadan birkaç tıklama ile reklamları kaldırabilirsiniz (Ücrete tabidir).

 

Görüntüleri

 • Ayna
 • Ayna
 • Ayna
 • Ayna
 • Ayna
 • Ayna
 • Ayna
Etiketler : Ayna apk indirBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.