OnePlus Bullets Wireless Z Özellikleri ve Fiyatı

Tarih : 16 Nisan 2020
Ekleyen : Arda Kınacı

Beklendiği gibi OnePlus 8 ve oneplus 8 Pro, yeni Bullets Wireless Z kulaklıklarıyla sahneye katıldı.

Onlar etkileyici bir özellik $49.95 fiyat etiketi -Bullets Wireless Z yarısı gidiş oranı 2. Tek bir şarjla 20 saatlik oynatma süresinin söylentileri de doğrulandı. Ayrıca, Warp şarj desteği, sadece 10 dakika şarj ile 10 saate kadar oynatabileceğiniz anlamına gelir. Bullets Wireless Z , iki tomurcuk birbirine bağlandığında ve birbirinden ayrıldığında müziği duraklatmak ve sürdürmek için manyetik kontrolleri destekler. Desteklenen oneplus telefonlarında tek dokunuşla bağlanmanın yanı sıra, iki eşleştirilmiş cihaz arasında anında geçiş yapmak için çift dokunuşlu jest burada. Sadece iki renk seçeneğiyle gelen Bullets Wireless 2’in aksine, Bullets Wireless Z iki canlı seçeneğe sahiptir-mavi ve nane, daha fazla siyah ve yulaf ile birlikte.  Bu fantezi oneplus kutusu yok, ama bu maliyet tasarrufu için eşit geliyor.

 

Bullets Wireless Z ile kaçırdığınız şeylere gelince – Bullets 2nin kablosu 10mm sürücüleri 9.2 mm ile değiştirilmiş . Resmi oneplus sitesi ayrıca Bullets Wireless Z için düşük gecikme modundan bahseder, ancak gerçekten detaylara girmez.

 

Belki de Oneplus Qualcomm aptx HD ve cVc gürültü iptal desteğini atlayarak bazı maliyetleri düşürdü. Yine de mutlak kesinlik ile belirlenecektir. Sadece yinelemek için, Bullets Wireless Z  $ 49.95 olarak fiyatlandırılır. Ne yazık ki, henüz resmi kullanılabilirlik tarihi yoktur.

Yorum Yapabilirsiniz