Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.27
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.0.1
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 12 Kasım 2011
Toplam İndirme 14.959
Disk Boyutu 3,7M

Big Sport Fishing 3D

Android marketin balık tutma oyunları arasında ücretsiz 3 boyutlu görselliğe sahip tek oyunu diyebilirim. 3 boyutlu görselliği ile balık tutmayı seviyorsanız bu oyunun bağımlısı olabilirsiniz. Sitemizde başka bir balık tutma oyunu olan i Fishing tanıtmıştık ondan farklı olarak görsellik olarak Big Sport Fishing oyunu çok iyi ama esneklik olarak pek iyi değil i Fishing özgür olarak harita üzerinde istediğiniz yere girip av yapabiliyorsunuz ama Big Sport Fishing ücretsiz sürümünde bunu yapmak mümkün değil, oyunun en güzel yanı balıkları yeminize gelirken görmeniz ona göre oltanıza vuran balıkların büyük küçük durumuna göre yakalayabiliyorsunuız. Gerçekci dalga sesleri ve etrafta zıplayan balıklar arası komik gibi olsada yinede size canlı bir balık avındaymış gibi hava katmakta.

Big Sport Fishing 3d (Balık tutma oyunu) Nasıl oynanır ?

 • Oyunu yükledikten sonra başlattığınızda 4 tane menü Sizi karşılıyor “Tutorial” , “Start New Game“,”Resume Last Game“,” Load Saved Game
 • Tutorial” kelimenin Türkçe karşılığı gibi balık tutmaya başlamadan önce oyun hakkında bilgi verip uygulamalar yaparak balık tutmak için pratikler uygulatıyor yeni oyunu başlayanlar için bu bölümü ziyaret etmelerinde fayda var ama bu bölümde anlatılanların hepsi ingilizce olduğu için anlamada zorluk çekebilirsiniz burada vereceğim küçük ipuçları ile bunları rahatlıkla anlayabilirsiniz. “Tutorial” açıldıktan sonra hoşgeldin mesajı karşılıyor sizi ve “Next” basarak bu mesajı geçiyorsunuz daha sonra “Rotation” diye bir bölüm geliyor orada yazanlar balık tutarken rotanızı değişitirip oltanınızı dileğiniz yere atabilmeniz için sensörü kullanabileceğiniz anlatılıyor eğer denemek istiyorsanız “Try it” tıklayıp tekne üzerinde rotanızın yönünü sensörü döndürerek ayarlabildiğinizi göreceksiniz. İlerride sizi “Casting” diye bir bölüm karşılıyor burada oltaya gelen balıkları oltayı çekerken sensörü kullanacağınız için sensör ayarlarını gösteriyor bir gösterge ile gerekli ayarları yapıp “Next”  tıklıyoruz.
 • Start New Game” gerekli eğitimleri aldıktan sonra oyunumuza başlayabiliriz. Bu bölümde 3 tane oyun modu bulunmakta yanlızca tek oyun modunu kullanabiliyoruz ücretsiz olanı kullandığımız için oyun modu seçtikten sonra oyuna başlıyoruz.
 • 5 dk gibi bir süre içinde belli boyuttaki balıkları tutmanız gerekli oltayı atmanız için aynı olta atar gibi telefonun üst kısmını yukarı doğru ilerletmeniz gerekli sensörü bir oyun olduğu için balıkların olduğu rotayı cihazınızı çevirerek tespit edebilir sol taraftaki pusulaya tıklayarak bulunduğunuz yönü sabitleyip oltanızı atabilirsiniz. daha sonra oltanızın boşluğunu alıp balıkların oltanıza vurmanızı bekleyebilirsini, oltaya balıklar vurmaya başladağında titreşim size uyarı veriyor ve üst kısımda kança resmi çıkıyor balıkları görebiliyorsanız ve çevrede büyük balıklar varsa sensörlü olan cihazınızı kendinize doğru çekin balık bulduğunda balık hemen yakalanacaktır yanlız balık tutmak kadar kolay değil balığı tekneye çekmek, balık oltaya gelince ekranın üstünde kırmızı bir derece belirleniyor o balığın oltayı çekme gücü eğer o kırımızı bitmeye yaklaşıyorsa çekmeyi bırakın çünkü balığınız kaçmak üzere ilk önce balığı yavaş yavaş geçik aşağı yukarı hareketlerle balığın yorulmasını bekliyoruz balığın yorulduğunu anlamak için ise yukarıdaki derece çizgisi kırmızıdan sarıya geçiyor o zaman balığı rahatlıkla çekebilirsiniz.

Big Sport Fishing 3D Lite Ekran Görüntüsü
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.