Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.25
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.0
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 08 Kasım 2011
Toplam İndirme 12.013
Disk Boyutu 8,9M

Tap Fish (Balık Besleme)

Facebook FishVille oyunu ile hayatımıza giren balık besleme oyunları bu sefer Android cihazlarınız için yapılmış olan Tap Fish ile hayatımızdan hiç çıkmayacağa benziyor. Tap Fish oynamak için cihazınızın internet bağlantısına ihtiyarcı var oyuna girdiğinizde sizi koskoca 20 balık kapasiteli bir akvaryum karşılıyor ama bu akvaryum oldukça kirli ilk işiniz tek balığınızı besleyip akvaryumunuzu temizlecek olacak. Akvaryumu temizlemek için sol taraftaki oka tıklıyorsunuz açılan penceredeki “Clean”  seçip akvaryumdaki kirli olan bölgelere parmağınızın ucu ile dokunuyorsunuz akvaryumuzunun suyu tertemiz oluyor. İlk balığınızın karnı acıktığını ağzında beliren yem işaretinden anlayabilirsiniz onu beslemelisinizki büyüsün ve size puan kazandırsın.

Oyun nasıl oynanır;

 • Telefonun bağlantısının olduğuna emin olun.
 • “Connecting Server” yazısının dolmasını bekleyin internet hızınıza göre bu süre değişebilir
 • Daha sonra su dolu Akvaryumunuz ve tek balığınız ekrana geliyor.
 • Menüden “Food” seçerek balıklarınızı besleyebilirsiniz.
 • “Fish Eggs” ile akvaryumuzuna yeni balıklar alabilirsiniz tabi paranıza göre
 • “Breed” ile ek akvaryumlar alıp balık sayınızı artırabilirsiniz ama bunun için yeterli paraya ve seviyeye ulaşmanız gerekmekte.
 • “Stroe” bölümden akvaryumunuz için arkaplan resmi, akvaryum süsleri,deniz bitkikeri, çeşitli yemler ve balık yumurtaları satın alabilirsiniz.
 • “Sell” seçeneği ile sahip olduğunuz ürünlerinizi satıp paraya çevirebilirsiniz tabi bu satışlar aldığınızdan aşağı fiyatlara oluyor
 • “Love” seçeneğine her 3 saatte bir tıklayarak “coins” kazanabilirsiniz.
 • “Clean” seçeneği uzun süre akvaryumunuz ziyaret etmiyorsanız akvaryumunuz kirlenecektir onu temizlemek için bu bölümü kullanabilirsiniz.
 • “Trophies” yetiştirebileceğiniz balıkların listesi ve hangi seviyeye ulaştığınızda yetiştirebileceğiniz hakkında bilgi veren bölüm
 • “Social” bölümünde ” Add Friends” tıklayarak arkadaş ismini yazarak arkadaş listesi oluşturabilirsiniz yada “Get Random Neighbor” tıklayarak tanımadığınız kişiler arkadaş olup birbirinize hediyeler yollayıp sıkı bir rekabete girişebilirsiniz.
 • “Coins” Tıklayarak bonus satın alabilirsiniz yada ücretsiz bonus kazanmak için sizi oyun bazı reklam sitelerine yönlendiriyor onlara tıklayarak bedava bonus kazanabilir yada Checkout, Paypal üzerinden ücret karşılığı bonus kazanabilirsiniz.
 • “Fish Bucks” bölümünde ise oyun için para satın alabilirsiniz Checkout ve Paypal üzerinden.

Not: Türkiyede satılan telefonların çogundakilerinin marketinden indirmesi kısıtlı bir oyun sitemizinden indirdiğiniz balık besleme oyununu sd kartınıza atıp dilediğinizce kurabilirsiniz.

Tap Fish Ekran Görüntüsü
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.