Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 3.5
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 09 Kasım 2011
Toplam İndirme 24.660
Disk Boyutu 20M

i Fishing

Android cihazlar için yapılmış en iyi balık tutma oyunu görsellik olarak pek iyi değil ama gerçekcilik olarak çok iyi bir balık tutma oyunu kendi teknenizle bölge bölge gezip istediğiniz bölgeye uygun yem ile balık tutabilirsiniz. i Fishing ile tuttuğun balıkların boyutuna göre listeye girme imkanın var onun için sürekli oynayarak para kazanıp diğer kilitli bölgelere ulaşarak büyük balıklar yakalayabilirsiniz.

i Fishing  Balık Tutma Oyunu Nasıl Oynanır ?

 • i Fising Lite açıktığında karşınıza “Get more great apps like iFishing Lite” diye kullanıcı kayıt bilgileri formu geliyor isterseniz bu formu doldurup oyuna kayıt yaparak giriş yapabilirsiniz yada “No, Thanks” işaretleyip üye olmadan oynuda oynayabilirsiniz. Üye olabilmek için cihazınızın internette bağlı olması gerekli eğer üye olmadan oyuna devam ederseniz her oyun açışında bu form karşınıza çıkacak ve uzun zaman oynamaya devam ettiğinizde bu can sıkıcı bir hal almaya başlayacaktır.
 • Bilgilerinizi doldurduktan sonra oyuna giriş yaptığınızda karşınıza  ” Go fishing ” seçeneğine tıkladığınza  “Fish-a-photo“, “Practice“,”Tournament” menüleri çıkar
 • Fish-a-photo” menüsü girdiğinizde balık tuttuğunuzda balıkla resminizin görüntüsü görünmesi için resim yüklemeniz istenir her balıkçı tuttuğu balık elinde fotoğraf çekinmek ister.
 • Practice” menüsü balık avlamaya başlamadan önce pratik yapmak için kullanacağınız bir bölüm girdiğinizde karşınıza   “Time Limit” diye bir ayar gelir bu ayar ne kadar balık avı yapacağınız süresini belirler teknenizle bir yer belirledikten sonra seçmiş olduğunuz süreye kadar balık tutabilirsiniz. Sağ ve sol oklar ile 5 katları şeklinde süre ayarlayıp süreyi belirleyebilirsiniz.
 • Avlanacağınız süreyi belirledikten sonra karşınıza “Lake Selection” harita seçmeniz istenecek yeni başladıysanız oyuna seçebileceğiniz bir harita bulunmakta diğer haritalara ne zaman geçeceğini ise sağ sol okları ile üzerilerine gelerek ne kadar para limiti koyduklarından görebilir ve o paraya ulaşana kadar tek bir harita üzerinde avlanmak zorundasın.
 • Haritayıda seçip “Go” Tıklıyorsunuz daha sonra oyun başlıyor teknenizi dokunmatik olarak elinizle dokunup sürükleyerek hareket ettirebilirsiniz istersenizde teknenin dümenini ve gaz kollarını kullanarak hakimiyet sağlarsınız haritadaki istediğiniz bir kıyıya veya açık bölgeye demir atıp avlanabilirsiniz. Belirlediğiniz yere gelip durduktan sonra ekranın sol kısmındaki “Cast” menüsüne tıklayarak balık tutma pozisyonuna geçiyoruz.
 • Geminin üzerinde oltamızla birlikte balık tutmaya hazırız ilk oyuna başlamadan önce ekranda yazan “Luck” oranına bakmamız bu oran balık tutma şansımızı belirliyor eğer bu oran %60 üzerini gösteriyorsa bulunduğumuz bölgede balık olduğunu ve bunları tutma şansımızın olduğunun oldukça yüksek olduğunun kanıtıdır. Eğer bu “Luck” bölümünü görmek istemiyorum ben balığın nereden tutulacağını iyi bilirim diyorsanız oyun başlarken “Options” tıklayıp  “Luck” karşısını “No” diye işaretlerseniz balık yakalama şansınızın değer olarak göstergesi bir daha karşınıza çıkma ve profosyonel balıkçılar gibi avlanabilirsiniz.
 • Şimdi sıra oltayı suya atıp balık avlamaya başlamaya geldi. i Fishing bir sensör oyunu oltayı atmak için telefonuzu biraz yukarı kaldırıp dokunmatik ekranda oltanın sapından tutup ileri doğru atmalısınız 1-2 deneme sonucu alışacağınıza eminim ilk denemeler hayal kırıklığı yaratabilir ama aşağıdaki video izleyerek atılması hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Oltayı attıktan sonra  balık “Slower” yavaş “Faster” hızlı olarak oltayı sararak balıkların dikkatini çekmelisini oltanıza balık yakalandığında “Fish On” diye bir uyarı geliyor ve sizde balığın büyüklüğüne ve küçüklüğüne göre hızlı ve yavaş olarak çekiyorsunuz işte burada gerçek balıkçı ortaya çıkıyor.
 • Balık oltaya yakalandıktan sonra sol tarafta kırmızı bir derece çıkıyor ” Line tension” diye bu derece balığın oltaya çekme derecesi eğer sona doğru çıktıkca balığın kaçma riski artıyor onu iyi ayarlayıp o çıktıkça oltanın ağzını suya doğru indirip yavaş çekmek gerekiyor.
 • Eğer baktınız balık tutamıyorsunuz oltanızın ucundaki yemi değiştirebilirsiniz bunun için sol üst  taraftaki “Menü” Tıklayıp “Tackle Box” Tıklıyorsunuz orada sağ sol oklar ile istediğiniz yemi seçip yeniden balık tutmak için şansınızı deneyebilirsiniz.
 • Ne kadar çok av yapıp büyük balıklar tutarsanız o kadar çok puan toplar diğer haritadaki bol balıklı alanlara geçebilirsiniz.

 

i Fishing Lite Ekran Görüntüsü;

Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.