Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.6
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 1.5 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 07 Nisan 2013
Toplam İndirme 8.935
Disk Boyutu 3,9M

Hungry Fish 2 – Android Balık Yeme Oyunu

Hungry Fish ilk oyunu ile milyonlar Android oyuncu tarafından beğenilerek oynanmakta 2 serisi birçok özellik eklenerek daha etkileyici bir hal almış.

Oyunda mantık büyük balık küçük balığı yer amacınız sizden küçük balıkları yiyip büyümek  ve sonunda vahşi bir köpek balığı boyutuna ulaşmak grafik basit gibi görünsede kurgu olarak Android oyuncuları kendine bağlıyor.

Hungry Fish Android Balık Yeme oyunun kontrolu oldukça basit ekrana dokunarak balığınızın yönünü belirliyorsunuz sizden büyük balıklardan kaçıp küçük balıkları yiyorsunuz.

Hungry Fish 2 oyunununda grafik ve kurgu olarak daha üstün olarak Hungry Shark Evolution oynamasınızı tavsiye ediyorum.

 

Görüntüleri

 • Hungry Fish 2
 • Hungry Fish 2
 • Hungry Fish 2
 • Hungry Fish 2
 • Hungry Fish 2
 • Hungry Fish 2
 • Hungry Fish 2
 • Hungry Fish 2Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.