Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.2
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.3.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 22 Nisan 2013
Toplam İndirme 3.424
Disk Boyutu 1,3M

Android SGK Emeklilik & Hizmet Sorgula

Bordroid – SGK Hizmet Dökümü ve Emeklilik Hesaplama
Bu program SGK’ya (4A) tabi çalışanların hizmet dökümü sorgulama ve emeklilik hesaplama işlemlerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Tüm verileri SGK sitesinden çekmekte ve üzerine ilave emeklilik hesapları yapmaktadır. Birden fazla kişi ekleyebilir, aynı verileri tekrar girmeden yeniden sorgulama yapabilirsiniz.

Henüz ilk versiyonu yayınlanmış olan bu programı kullanmak son derece kolay ve tamamen ücretsizdir. Kendi verilerinizi girmeden önce örnek verilerle programın işlevi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Programda bulduğunuz hata ve eksikler ile her türlü görüşlerinizi [email protected] adresinden gönderebilirsiniz.

** GÜVENLİK İLE İLGİLİ NOT **
Girdiğiniz veriler sadece kendi telefonunuzun hafızasına kaydedilmekte ve bu veriyi silme imkanı size tanınmaktadır. Verileriniz hiç bir şekilde dışarıya çıkmamaktadır.

** UYARI **
1. Bu programda gösterilen hizmet dökümü verileri SGK sitesinden alınmaktadır. İçerikte oluşabilecek hatalardan yazılımcı sorumlu tutulamaz.
2. Emeklilik hesabı sadece eldeki veriler üzerinden yapılmakta ve bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Emeklilik hesabınızda kurum verileri esastır. Hatalardan yazılımcı sorumlu tutulamaz.

Görüntüleri

 • SGK Emeklilik & Hizmet Sorgula
 • SGK Emeklilik & Hizmet Sorgula
 • SGK Emeklilik & Hizmet Sorgula
 • SGK Emeklilik & Hizmet SorgulaBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.