Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.6
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 06 Aralık 2012
Toplam İndirme 1.408
Disk Boyutu 3,0M

Android için Yargıtay Kararları Bankası Bankası

Yargıtay Kararları Bankası, ücretsiz, her yerde yanınızda!

Avukatlar, İş Hukuku ile ilgilenen İK Yöneticileri, muhasebeciler, bordro uzmanları, işverenler ve işçiler… Özellikle İş Kanunu ile alakalı 3000’den fazla yargıtay kararını, internet bağlantısına ihtiyaç duymadan, hiç bir ücret ödemeden telefonunuza indirebilirsiniz.

Kıdem Tazminatı, İhbar Tazminatı, Yıllık İzin hesaplanması, Fazla Mesai konuları gibi bir çok konuda bana çok yardımı olan bu arşiv şimdi sizin kullanımınıza sunulmuştur. Benim işime yaradığı kadar sizin de işine yaramasını temenni ederim.

Not-1: Benim elimde olan iş kanunu ile ilgili kararları ekledim. Eğer sizin de elinizde başka yargıtay kararları varsa, [email protected]adresine gönderebilirsiniz. Ücretsiz olarak sonraki versiyonlarda eklenecektir.

Not-2: Kararları okumak için internete ihtiyaç duymazsınız. Ancak program Google Analytics entegrasyonu için internet yetkisine ihtiyaç duymaktadır.
Yargıtay Kararları Bankası Ekran Görüntüsü
Yargıtay Kararları Bankası Yargıtay Kararları Bankası
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.