Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm Cihaza göre değişir
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android Cihaza göre değişir
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 03 Aralık 2012
Toplam İndirme 2.461
Disk Boyutu Cihaza göre değişir

Android My Xbox LIVE

Android My Xbox Live uygulamasi ile nereye giderseniz gidin Xbox Live deneyimini yasamaya devam edin!

My Xbox Live uygulamasi ile nereye giderseniz gidin Xbox Live deneyimini yasamaya devam edin. Ödüllerinizi takip edin ve kiyaslayin, Xbox Live arkadaslarinizla iletisime geçin, 3 boyutlu avatarinizi degistirin. Kendi kendinize ve arkadaslarinizla oynamayi sevdiginiz son oyunlari görüntüleyin ve aldiginiz ödülleri arkadaslarinizla kiyaslayin. Xbox Spotlight beslemeleri, Xbox LIVE, oyun ipuçlari ve hileler, oyun spotlari ve çok daha fazla habere dilediginiz zaman ulasin.

Bu Android uygulaması ile;

 • Arkadaslarinizi takip edip, aldiginiz ödülleri karsilastirarak oyunu daha eglenceli hale getirebilirsiniz.
 • 3 boyutlu avatarinizi (kullanici profil resmi) degistirebilirsiniz.
 • Xbox Live arkadaslariniza mesaj yollayabilirsiniz.

NOT:Bu uygulamayi kullanabilmek için Xbox hesabiniz olmasi gerekmekte ve giris yapmaniz istenmektedir. My Xbox Live uygulamasini WGVA ekran çözünürlügü ve üstündeki donanima sahip olan Android 2.2 ve üstü isletim sistemi kullanan tüm cihazlarinizda kullanabilirsiniz.

My Xbox LIVE Ekran Görüntüsü
My Xbox LIVE My Xbox LIVE My Xbox LIVE My Xbox LIVE My Xbox LIVE
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.