Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 03 Aralık 2012
Toplam İndirme 1.591
Disk Boyutu 3,1M

SkyDrive – Android için Sanal Depolama Sürücüsü

SkyDrive, dosyalarinizi güvenle saklayarak dilediginiz zaman ulasmanizi saglayan veri depolama merkezidir.

Android için SkyDrive uygulamasi ile, hareket halinde iken bile dosyalariniza rahatça ulasabilir, sevdiklerinizle paylasabilirsiniz. Ayrica, SkyDrive hesabiniza telefonunuzdaki fotograf ve videolari rahat bir sekilde yükleyebilir, dilediginiz zaman ulasabilirsiniz.

Android SkyDrive Özellikler;

 • Kendi SkyDrive hesabinizdaki ve sizinle paylasilan tüm dosyalara dilediginiz zaman ulasin.
 • Son kullanilan dökümanlari rahat bir sekilde görüntüleyin.
 • Telefonunuzdan video veya fotograf yüklerken çoklu seçim özelligini kullanarak zamandan tasarruf edin.
 • Dosyalarinizin baglantilarini (link) E-Posta veya farkli bir yoldan sevdiklerinizle paylasin.
 • Diger Android uygulamalarinin içinde SkyDrive hesabinizi açarak farkli uygulamalar içinden verilerinize ve dosyalariniza ulasin.
 • Dosyalarinizi yönetin – dilediginiz zaman silin veya yeni klasörler olusturun.

SkyDrive Ekran Görüntüsü
SkyDrive SkyDrive SkyDrive SkyDrive SkyDrive
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.