Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.6.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 29 Kasım 2012
Toplam İndirme 1.159
Disk Boyutu 2,2M

Android Mekanist Şehir Rehberiniz

Mekanist ile Şehrini Keşfet!

Arkadaşların nerelere gitmiş? Neler yemiş, neler demiş? Mekanist Android uygulaması ile hepsinden anında haberdar ol

Mekanist Android uygulaması ile bilmediğin mekanları kolayca keşfet; ister yorumlarınla ister fotoğraflarla anında paylaş. Şehrini dolu dolu yaşamayı seven 430 binden fazla üyenin arasına katıl, yeni arkadaşlar edin ve her yeri birlikte keşfet!

Mekanist Android uygulaması ile:
* Arkadaşlarının gittiği mekanları ve deneyimlerini görebilir,
* 150.000’den fazla mekanın telefon numarasını, haritadaki yerini ve fotoğraflarını görebilir,
*430.000’den fazla üyenin puanlarıyla belirlenen en popüler mekanları görebilir,
* Hiç gitmediğin yerleri keşfedebilir,
* Check-in yapıp, gittiğin mekanları arkadaşlarınla paylaşabilir,
* Mekanların lezzet, ortam ve servislerine puan verebilir,
* Puanlamalarına fotoğraf da ekleyerek, Mekan Kart’ları oluşturabilir,
* Galeriler ile kategori bazında “En İyiler”i görebilir,
* Mekanist’lerle mesajlaşarak onların tavsiyelerini alabilirsin
Mekanist Ekran Görüntüsü
Mekanist Mekanist Mekanist Mekanist Mekanist

Etiketler : Mekanist apk indirBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.