Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.5
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 03 Ekim 2012
Toplam İndirme 788
Disk Boyutu 4,0M

Android Caffè Nero Turkey

Yeni uygulamamızla Caffé Nero keyfini ve fırsatlarını yanınızdan ayırmayacaksınız.

Mağazalarımızdan yaptığınız alışverişlerin sonrasında “Damga”larınız uygulama içerisinde bulunan Caffé Nero Kart’ınıza yüklenecek, kartınız tamamen dolduğunda ise bedava kahve kazanacaksınız.

Ayrıca sadece uygulama kullanıcılarına özel promosyon ve ayrıcalıklardan yararlanabileceksiniz.

Bu uygulama ile;

– Caffè Nero mağazalarından satın aldığınız ürünlerden promosyon kazanabilir

– Caffè Nero kartınızda biriktirdiğiniz damgalarınızla ücretsiz kahve alabilir,

– Caffè Nero’daki size özel tüm gelişmeler ve promosyonlardan haberdar olabilir,

– Size yakın Caffè Nero mağazalarının listesine ulaşabilir,

– Caffè Nero’nun nefis kahvelerini ve diğer içeceklerini yakından tanıyabilir,

– Caffè Nero’nun sizin için hazırladığı ürünler hakkında bilgi sahibi olabilir,

– Boş zamanlarınızda oyunlarla vakit geçirebilirsiniz.
Bu uygulama Mekanist.net tarafından Caffé Nero için geliştirilmiştir

Caffè Nero Turkey Ekran Görüntüsü
Caffè Nero Turkey -2Caffè Nero Turkey -3Caffè Nero Turkey -4Caffè Nero Turkey -5Caffè Nero Turkey -6
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.