Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 11 Ekim 2012
Toplam İndirme 4.804
Disk Boyutu 454k

Android için Sayisal Loto Uygulaması

-Sayısal Loto Pro ile, oynayacağınız kuponu, bugüne kadar çıkmış sayılarla elde edilen yeniden çıkma oranlarıyla istatistiksel olasılığını elde ederek oynayabilirsiniz-

*Sayısal Loto Pro sizlere rastgele kolon sayıları oluşturarak bu sayıların istatistiksel olasılıklarını sunar. Her numaranın yüzdelik tutma olasılığını görebildiğiniz gibi oynayacağınız her 6 numaralık kolonun da toplam olasılığını hesaplar.

*Sayısal Loto Pro ile oluşturduğunuz kolonları daha sonra oynamak üzere kuponunuza ekleyebilir, kaydetmeden önce beğenmediğiniz kolonları silip yerine yeni numaralarla, yeni kolonlar oluşturabilirsiniz.

*Kaydettiğiniz kuponlarınızı “Kuponlarım” sayfasından yönetebilir ve en önemlisi kuponlarınızı “Sayısal Loto son hafta numaraları” na göre on-line olarak kontrol ettirebilirsiniz. Ayrıca uygulamanın bu sayfasında her hafta güncellenen “Milli Piyango Sayısal Loto” çekiliş numaraları ile bilen sayısına göre ödül dağıtım tablosuna ulaşabilirsiniz.

*Milli Piyango’dan alınan son hafta numaralarına göre kontrol ettiğiniz kuponlarınızda, eşleşen (tutan) numaralarınız farklı renklerle size bildirilirken, para ödülü hak eden kolonlarınızın kaç numara üzerinden ödül hak ettiğini ve hak ettiğiniz ödül miktarını öğrenebileceğiniz sistem, basit kullanımıyla sizlere bu uygulama ile sunulmuştur.

*****Uygulama Özellikleri*****
✔ Numara Üretir
✔ İstatistiksel yüzde oran
✔ Kolon ekler
✔ Kolonları kupona ekler
✔ Kuponlarınızı kaydeder
✔ Kuponlarınızı kontrol eder (İnternet bağlantısı gerektirir)
✔ Sayısal Loto Çekiliş sonuçlarını verir (İnternet bağlantısı gerektirir)

Not: Sayısal Loto Pro v0.9b, Şans Oyunları Pro uygulamasının beta(deneme)sürümüdür. Bu uygulama sizlere bugüne kadarki çekiliş numaralarının istatistiksel oran verilerini sunar.

 

Sayisal Loto Pro Ekran Görüntüsü
Sayisal Loto Pro -2Sayisal Loto Pro -3Sayisal Loto Pro -4
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.