Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 15 Ekim 2012
Toplam İndirme 1.077
Disk Boyutu 1,0M

Tweeta

-Tweeta ile yakın çevrenizdeki tweetleri harita üzerinde görebilirsiniz. Bu tweetlerin sizin o anki konumunuza olan uzaklık bilgileriyle birlikte, tweet içeriklerine ulaşabilir, tweet atanların twitter hesaplarını görünteleyebilirsiniz.

-Tweeta, twitter hesabınız olmasa dahi çevrenizdeki insanların tweetleri hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar.

-Bu uygulama sayesinde size yakın konumlardan atılan tüm tweetleri takip ederek etrafınızda olup bitenden haberdar olabilirsiniz.

-Uygulamayı kullanımınızı basitleştirmek için; uygulama, sade grafikler ve kolay ulaşılabilir butonlarla tasarlanmıştır.

*****Uygulama Özellikleri*****

✔ Çevrenizdeki tweetlerin listesini sunar
✔ Listenen tweetlerin konumunuza olan uzaklıklarını gösterir
✔ Seçtiğiniz tweet’in harita üzerinde yerini gösterir
✔ Tweet atanların twitter hesaplarına ulaşmanızı sağlar

Tweeta, cihazınızın mobil ağını ve gps hizmetini, sizin ve çevrenizdeki tweetlerin konum bilgilerinize ulaşmak için kullanır.

“Tweeta” bir TechtaSyS Technological Tactics Aid & Systems ürünüdür.

***Bu ürünü geliştirmek ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ürünümüz destek amaçlı reklam gösterimi içermektedir.

***Uygulamayı kullananlardan özel ricamız; uygulama hakkında olabildiğince fazla yorum alabilmemizdir. Yorumlarınız, uygulamanın geliştirme sürecinde bizlere yardımcı olacaktır.

Tweeta Ekran Görüntüsü
Tweeta -2Tweeta -3Tweeta -4Tweeta -5

Etiketler : Tweeta apk indirBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.