Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.2
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 28 Kasım 2012
Toplam İndirme 2.737
Disk Boyutu 860k

Android GPS Yön Tayini – Araç Bulma

%100 Türkçe Dil Desteği !!!

!!! “GPS Yön Tayini-Araba Gösterici” ile Aracınızı kaybetmeye son !!!

Kullanmak için bulunduğunuz yeri kaydedin ve aracınızı “GPS Yön Tayini-Araba Gösterici” ile hızlı ve kolay bir şekilde bulun !!!

Bu uygulama sayesinde seçilen hedef için Yön, Mesafe, Uzaklık ve Açı bilgilerini hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Aşağıdaki hedef işaretçilerinden birini seçebilirsiniz ;

➤ Ev
➤ Ofis
➤ Araba
➤ Okul
➤ Hastane
➤ Alışveriş Merkezi
➤ Havaalanı
➤ Sinema
➤ Balık
➤ Tamirci
➤ Spor Alanı

Anahtar Kelimeler :

➤ 50 farklı dil desteği
➤ 15 farklı konum işaretçisi
➤ Harita/Radar/Yön görünümleri
➤ Zamanlayıcı
➤ Resim ve Not kaydetme
➤ Radar için Sonar sesi
➤ Metrik and Emperyal birim desteği
➤ Mesafe, Uzaklık bilgisi
➤ Açı bilgisi
➤ Yön bilgisi
➤ Adres bilgisi
➤ Düzenlenebilir işaretçiler
➤ Uydu ve Arazi Görünümleri
➤ GPS konumu
GPS Yön Tayini – Araç Bulma Ekran Görüntüsü
GPS Yön Tayini - Araç Bulma GPS Yön Tayini - Araç Bulma GPS Yön Tayini - Araç Bulma GPS Yön Tayini - Araç Bulma GPS Yön Tayini - Araç Bulma
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.