Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.2
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 28 Kasım 2012
Toplam İndirme 5.390
Disk Boyutu 1,8M

Akıllı Araçlar Free

%100 Türkçe Dil Desteği !!!

Hayatınızı Akıllı Araçlar ile ölçün !!!

Uygulama yardımı ile Yükseklik, Uzunluk, Mesafe, Açı, Yön, Ses, Titreşim ve Manyetik Alanı çok kolay bir şekilde ölçebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler :

➤ 50 farklı dil desteği
➤ Pusula
➤ Metal Dedektörü
➤ GPS
➤ Kabarcık Seviyesi
➤ Açı Ölçer
➤ Yükseklik ve Mesafe Ölçer
➤ Ses Ölçer
➤ Titreşim Ölçer

Desteklenen Diller :

➤ Türkçe
➤ English
➤ Deutsch
➤ Français
➤ Italiano
➤ Português
➤ Español
➤ Dansk
➤ Nederlands
➤ Hrvatski
➤ Svenska
➤ Polski
➤ Latvijas
➤ Lietuvos
➤ Magyar
➤ Norsk
➤ Suomi
➤ Български
➤ Český
➤ na hÉireann
➤ Ελληνικά
➤ Român
➤ Pусский
➤ עברית
➤ Cрпски
➤ Slovenčina
➤ Kiswahili
➤ Tamil
➤ ภาษาไทย
➤ Telugu
➤ Український
➤ اردو
➤ Việt
➤ Afrikaanse taal
➤中国人
➤ Kannada
➤ Català
➤ 한국의
➤ العربية
➤ Shqiptar
➤ Azerice
➤ Беларускія
➤ Bengali
➤ 中国的
➤ Indonesia
➤ Armenian
➤ فارسی
➤ Galicia
➤ Georgian
➤ Indian
Akıllı Araçlar Free Ekran Görüntüsü
Akıllı Araçlar Free Akıllı Araçlar Free Akıllı Araçlar Free Akıllı Araçlar Free Akıllı Araçlar Free
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.