BURADASINIZ :

Aerox

Aerox indir

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.4.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform IPhone, iPod touch ve iPad ile uyumlu. IOS 4.3 veya üstü gerektirir. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edilmiştir.
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 04 Şubat 2013
Toplam İndirme 3.353
Disk Boyutu 23.5 MB

IPhone, iPod touch ve iPad için Fizik Tabanlı Bulmaca Oyunu

Aerox fizik tabanlı bulmaca oyunu ile tüm iOS cihazlar için üretilmiş bir top oyunu.Aerox oyununda amaç ekranda duran topu düşürmeden ve zarar görmeden gerekli yere ulaştırmamızdan ibadet.Dinamik ve çeşitli oynanış mekanikleri ile topu yuvasına sokmalısın.Ayrıca etkileyici grafikleri ile size ayrı bir deneyim sunacak.

Aerox tüm iOS’lar için uyumlu olup çözünürlükte cihaza göre değişmektedir.Böylelikle size tam bir deneyim sunmakta.

Özellikleri:

 • 30 orijinal farklı seviyo
 • Çeşitli bulmacalar ve tuzaklar
 • Basit ama hassas eğim kontrolü
 • Gelişmiş motor teknolojisi(normal-eşleşmiş aydınlatma, detaylı gölgelendirme, yansımalar)
 • iPad için uyumlu
 • Diğer cihazlarla senkronizasyon

Uygulama Görüntüleri

 • Aerox
 • Aerox
 • Aerox
 • Aerox
 • AeroxYorumlar

Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.