BURADASINIZ :

Snowboard Hero

Snowboard Hero indir

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.5
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform IPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (3. nesil), iPod touch (4. nesil), iPod touch (5. nesil) ve iPad ile uyumlu. IOS 4.3 veya üstü gerektirir. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edilmiştir.
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 10 Şubat 2013
Toplam İndirme 3.005
Disk Boyutu 161 MB

Snowboard Hero – Iphone için Kayak Oyunu

Snowboard hero’yu Apple akkılı telefon ya da tabletinle oyna. Yüksek hızda yarış, ortama ayak uydur, manevralar yaparak aksiyon dolu anlar yaşa.Karakterini kişileştir, kıyafetler al, yeni yetenekler öğren.Rakiplerini yarış alanında ezip geç!

Snowboard Hero Özellikleri:

 • 6 oynalılabilir karakter
 • Her karakter için geliştirilebilir özellikler
 • 8 farklı atlama kombinasyonu
 • 8 ayrı pist
 • Yenilmeyi bekleyen onlarca rakip

Bu mükemmel iphone sownboard oyununu oynamadan geçmeyin!

Uygulama Görüntüleri

 • Snowboard Hero
 • Snowboard Hero
 • Snowboard Hero
 • Snowboard Hero
 • Snowboard HeroYorumlar

Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.