BURADASINIZ :

Megapolis

Megapolis indir

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.3.1120
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform IPhone, iPod touch ve iPad ile uyumlu. IOS 4.3 veya üstü gerektirir.
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 10 Şubat 2013
Toplam İndirme 4.480
Disk Boyutu 50.7 MB

Megapolis – Iphone Şehir Yönetme Oyunu

Havaalanları, demiryolları, limanlar, petrol ve gaz fabrikaları, enderji santiralleri, madencilik ve imalat: Şehrin belediye başkanı olarak birincil görevin altyapı tasarımını sağlamaktır, unutma!

Parklar, çeşmeler ve heykeller ile şehrini güzelleştir, dünyaca ünlü şehir tasarımcısı ol. Bütçeyi yönet, mali işlere bak, insanlardan vergi topla şehrine zenginlik kat.

Arkadaşlarına şehrini gezdirebilir ve onlara çeşitli hediyeler yollayabilirsin.

ÖZELLİKLERİ:

 • Gerçekçi 3D grafikler
 • Binalar için inşaat malzemeleri 300’den fazla binalar ve siteler
 • Karada ve deniz üzerinde  şehir genişletme
 • Günlük işler, görevler, şehir etkinlikleri ve yarışmalar

Uygulama Görüntüleri

 • Megapolis
 • Megapolis
 • Megapolis
 • Megapolis
 • MegapolisYorumlar

Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.