BURADASINIZ :

Rollercoaster Extreme

Rollercoaster Extreme indir

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.1.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform IPhone, iPod touch ve iPad ile uyumlu. IOS 3.0 veya üstü gerektirir.
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 10 Şubat 2013
Toplam İndirme 6.232
Disk Boyutu 14.8 MB

Rollercoaster Extreme – Iphone için Lunapark Treni Oyunu

Rollercoaster Extreme artık çok oyunculu ve hayalet yarış oyunu işlevselliği ile daha heyecan verici, daha zevkli.

Rollercoaster Extreme New York şehrinde sekiz ayrı rollercoaster ile gezinin, dolaşın, yarışın.New York’un birçok bölgesini bu oyun ile gezin.Ayrıca oyunları aldıkça yeni yerler açın.

Oyunu oynamak ve anlamak için extra çaba sarfetmeye gerek yok, çok kolay.

Özellikler:

 • 3D New York’ta yarış
 • Kazandıkça açılan bölümler
 • Her yolculukta yeni maceralar yeni heyecanlar, yeni etkileşimler
 • Her bölgede paraları ve kupaları toplayın.

Uygulama Görüntüleri

 • Rollercoaster Extreme
 • Rollercoaster Extreme
 • Rollercoaster Extreme
 • Rollercoaster Extreme
 • Rollercoaster ExtremeYorumlar

Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.