BURADASINIZ :

Farm Story™

Farm Story™ indir

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.0.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform IPhone, iPod touch ve iPad ile uyumlu. IOS 3.0 veya üstü gerektirir.
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 11 Şubat 2013
Toplam İndirme 5.350
Disk Boyutu 21.3 MB

Farm Story – Iphone için Sanal Çiftlik Oyunu

Farm story iOS oyununa hoşgeldiniz. Siz ve arkadaşlarınız mevye büyütecek, hayvan yetiştirecek ve bunlarla büyük bir çiftlik kuracaksınız. Ayrıca çiftliğinizi dekor edecek ve bunları arkadaşlarınıza gösterebileceksiniz.

Farm Story ios için ücretsiz sanal çiftlik yaratma oyunudur.

Özellikleri:

-Lezzetli meyveler, sebzeler ve güzel çiçeklerle 150’den fazla çeşit

-Tasarım için ağaçlar, çitler, binalar ile çiftliğinizi süsleyin

-Gerçek komşularınızla çiftliklerinizi yarıştırın

-Çiftlik fotoroflarınızı çekin ve Facebook’ta paylaşın

-Yeni meyveler, yen çiçekler, ağaçlar, binalar, dekorasyon, hayvanlar ve daha fazlası her hafta günceleme ile birlikte.

Uygulama Görüntüleri

 • Farm Story™
 • Farm Story™
 • Farm Story™
 • Farm Story™
 • Farm Story™Yorumlar

Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.