Redmi Note 9 ve Note 9 Pro geliyor
Xiaomi Redmi Note 9 Pro özellikleri neler, fiyatı...
Xiaomi Mi Note 10 Lite & Az para Çok Özellik
Xiaomi sadece mi Note 10 Lite resmileşti. Kapsamlı...
Apple iPhone 12’in yeni küçük çentiklisi
Yeni bir Apple haberi, Apple ile ilgili söylentileri,...
Samsungun yeni 600MP li kamera sensörü
Samsung kamera sensörü geliştirme ve üretim alanında...
LG Velvet Çift Ekran seçeneği ile geliyor
LG cihazı gibi kendi Çift Ekran aksesuarını alacak...
WhatsApp şimdi 8 üyeye videolu konuşmaya izin veriyor
WhatsApp şimdi 8 videolu konuşmaya yani iki katına...
Oppo Find X2 Neo 44 MP selfie kamerasıyla Avrupa’da
Oppo Find X2 Neo 44 MP selfie kamerasıyla Avrupa’da...

Oneplus Warp Charge 30 kablosuz dock

Tarih : 16 Nisan 2020
Ekleyen : Arda Kınacı

Oneplus Warp Charge 30 kablosuz dock

Oneplus nihayet hayranlarından gelen taleplerin yıllar sonra kendi serisine kablosuz şarj tanıttı. Şirket, sadece teknoloji hazır olduğunda ekleyeceğini ve anın geldiğini söyledi. Oneplus 8 Pro’nun özelliğini tamamlamak için Şirket ayrıca 30w’a kadar kablosuz olarak pompalayabilen bir Warp Charge 30 kablosuz dock’u da başlattı.

Dock, Google standına benzer bir stand görevi görür. Bununla birlikte, burada sıcaklığı kontrol altında tutmak için arkada bir fan var – bu hızlarda kablosuz olarak şarj etmek oldukça fazla ısınmaya neden oluyor. Fan, yüzey sıcaklığını çok arttırmadan oneplus 8’in pilini doldurmanıza izin verir, bu da güç hücrenizin ömrünü uzatmaya yardımcı olur. Fanın kendisi, yalnızca kulağınızı yanına koyarsanız dönerek duyulabilir. Muhtemelen hızı artıracak ve bu nedenle sıcaklık yükselirse gürültü artacaktır, ancak fanlı diğer şarj cihazlarıyla olan deneyimimiz bunun nadiren bir sorun olduğunu ortaya koymaktadır.

30W kablosuz şarj cihazına sahip olmak ayrıcalıklı bir şeydir, ancak performansı nasıl gösterdiği başka bir şeydir. Testimizde Warp Charge dock, 8 Pro’yu 30 dakikada düzden 51% ‘ e getirdi. Warp şarj kablosuz dock tek bir yerde kalmak içindir, ancak taşımak istiyorsanız, ne kadar hafif olduğunu anlayacaksınız-sadece 166 gram.

Büyük bir uyarı; kablonun çıkarılabilir olmamasıdır, bu yüzden sadece takas edemezsiniz. Gerekirse en azından çözgü şarj güç tuğla değiştirilebilir. Biz oneplus nihayet bir kablosuz şarj kendi yineleme tanıtan diğer büyük isimler katıldı mutluyuz. 30W hızları mühendislik açısından gerçekten şaşırtıcıdır, pratik bir perspektiften kablosuz şarjın kablolu şarja çok yakın olduğu anlamına gelir; hangisini kullandığınızı çok fazla fark etmez.


Yorumlar